Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbicikli vásárlásakor mire...

Futóbicikli vásárlásakor mire figyeljek? Fékkel vagy fék nélkül? Tömör vagy felfújható kerék?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiamnak szeretnénk venni szülinapjára. Találtam egy elsőre nagyon jónak tűnőt:

[link]

Tömör gumi, fék nélküli (én amúgy sem örülnék a féknek, szerintem 2 évesemnek inkább csak akadálna), állítható kormány-ülés.

Szerintetek ez jó lehet? Vagy van olyasmi amit tudnátok ajánlani hogy ilyet vagy olyat tutti ne, mire figyeljek?!


2015. febr. 15. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenünk van csak pirosban,már a második gyerkőcünk nyúzza :)Én is hátránynak gondolom a féket.Több ismerősnek fékes van a gyerek mégis a lábával fékez.
2015. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A két nagyobb lányomnak is ilyen van. Nagyon jó. Nekem szempont volt, hogy könnyű legyen, és strapabíró. Mindkét követelménynek megfelel. A fék szerintem is teljesen felesleges. A lábukat használják.
2015. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fékes mind a két biciklink. Nagyon hamar megtanulták használni. Inkább azt vedd figyelembe, hogy a gyerek magasságához jó -e az ülésmagasság (bár úgy emlékszem, h ez nem túl nagy bicikli). Nekünk azért kellett másodikat venni, mert a nagyobbik gyerek biciklijét a 2 éves még nem tudta használni (alacsonyabb lány). Decathlonos a második, fékes és az is nagyon könnyű darab, én azt ajánlanám.
2015. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, azt még le kell mérnem, hogy elég nagy-e a kisfiamhoz mert amúgy ő nagyon magas és jó lenne ha sokáig tudná használni.
2015. febr. 15. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk másmilyen van, fékkel. A fék felesleges, a fiam 3 éves és még nem igazán tudja használni. Az állítható nyereg és kormány a lényeg.
2015. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A féket akkor tudja majd használni, ha megtanítod neki. Mi dombos környéken lakunk, a 2,5 éves tudja használni, ha szólsz neki, hogy fékezz! Kell, másképp nem tudnánk közlekedni.
2015. febr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!