Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet még Budapesten valahol...

Cirga kérdése:

Lehet még Budapesten valahol kapni Anna, Peti és Gergő könyveket? , vagy csak használtan horror áron?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Gondolom szinte minden könyvesboltban, tesco, auchan, stb.
2015. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesco
2015. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sehol nincs,állitólag tisztázatlan jogviszony miatt leállitottàk a terjesztést
2015. febr. 19. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mind Budapesten van.

2015. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ajánlom a helyi gyerekkönyvtárat. Mi mindig onnan kölcsönzünk, hatalmas a választék.
2015. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek brutális ára van... Nem normális.
2015. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boltokban egy ideig nem kapsz. Én is sokat kerestem mostanában, a sokadik könyvesboltban már rákérdeztem, miért nincs sehol. Az eladók mondták, hogy másik kiadóhoz fognak kerülni ezek a könyvek, de nem tudják mikor, és ők is említettek valami jogi botrányt , ami a könyvekkel kapcsolatos. Meg is említették, hogy valószínűleg teljesen más formában jelennek majd meg.
2015. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem találtam sehol internetes áruházban sem, meg könyvesboltban sem Bp-en. Szerintem szerezz be egyet aztán várj hátha azért nemsoká ismét kapni majd. Én nem adnék annyit amennyiért a vaterán árulják..... de megveszik annyiért is.....

Nézzetek más mesekönyveket Bogyó babócát kapni mindenhol, vagy mást pl kipp kopp, kisvakond, most lehet én ezeket fogom megpróbálni, mert nekünk is hiányzik jópár anna peti gergő, de bízom benne hogy azért mert nagy sikerkönyv visszatér majd a boltokba

2015. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!