Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyereked egy...

2év körüli gyereked egy részes kezes-lábasban alszik vagy rendes 2részes pizsibe és mivel takarózik, paplan vagy hálózsák?

Figyelt kérdés
Koszonom
2015. márc. 2. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hálózsákot nem viseli el, és egy időben a takaró ellen is tiltakozott. Akkor kezeslábas, nadrág, pulcsiban aludt. Mostanában már elviseli a takarót, általában kezeslábasban alszik, de van egy kétrészes pizsamája is, amihez zoknit adok rá. Decemberben volt 2 éves.
2015. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak egyrészesei és kétrészesei is, de én jobban szeretem az egyrészest, mert abból nem lóg ki semmije.


Van rendes nagy takarója (gyerektakaró), de van egy kisebb fajta meleg, könnyű plédje is, én azzal takarom inkább, mert még azt is lerúgja. Nem tűr meg magán semmit. Szóval mondhatjuk hogy nem takarózik. Viszont nálunk nagyon meleg van mindig, így nem is okoz gondot.

2015. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

áprilisban lesz 2 éves a fiam.

Hosszú ujjú body, kezeslábas rugdalózó, hálózsák, takaró.

Szereti a meleget...

2015. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam, már több mint egy éve rendes pizsamában alszik és hálózsákban.
2015. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Januárban volt 2 éves a fiam, hosszú ujjú body, pizsama, zokni és paplan. Van kezes-lábas és kétrészes pizsije is.
2015. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont két éves a fiam, egyrészes kezes-lábasban alszik, plusz hálózsák. Kb 5 percig sem marad meg rajta a takaró.
2015. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 èves a kisfiam.

Van rendes pizsije is meg kezeslàbas pizsije is.

Most èpp a kezes-làbasban alszik, alatta van ujjatlan body, a làbàn zokni.

A hàlózsàkot sosem tűrte meg. Takaróval alszik.


1-szer max. 2-szer kelek èjszakànkènt reflexszerűen ellenőrizni hogy nincs-e kitakarózva.

2015. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg lehetett a méretében kezeslábast kapni, addig abban altattam, mert abból tuti nem lóg ki semmije. A hálózsák nagyon jó, amennyiben elviseli a gyerek, sajnos a fiam nem viselte el, állandón felkelt, járhattam be betakargatni. A lányom szerette, vele nem is volt ilyen gond.
2015. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezeslábasban alszik a fiam, nem szereti a hálózsákot, a takarót és a meleget sem. Hidegebb napokon betakarom, amikor már elaludt, és felkel éjszaka, ömlik róla a víz.
2015. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body+ 2 részes pizsi+ hálózsák. Be is takarom, ha elaludt, de ezt általában úgyis letornássza magáról :) Nálunk nincs meleg bent éjszakára.

Amíg volt a méretében rugi, abban aludt.

2015. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!