Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki tapasztalt mar ilyet...

Valaki tapasztalt mar ilyet gyermekenel?

Figyelt kérdés
6 eves kisfiam jatszott a szobajaban majd sirva jott at hozzam hogy nagyon faj az oldala. En nagyon megijedtem hirtelen azt se tudtam mit csinaljak kerdezgettem nem-e utotte meg vagy nem-e mozdult hirtelen de semmi. 1-2 perc es el is mult neki. Jatszott tovabb majd mondja hogy faj a feje es fazik egybol mertem a lazat 38.3 volt neki. Lefektettem, betakartam egy pokroccal es nezte a meset. Gyogyszert nem adtam neki gondoltam meg varok egy kicsit. Eltelt kb. fel ora es magatol lement a laza felpattant hogy o megy jatszani mar nem faj semmilye. Hiaba akartam nem akart tovabb fekudni. Most is jatszik mintha mi sem tortent volna. Ez most mi lehetett? Nagyon aggaszto. Mas is tapasztalt mar ilyet?
2015. márc. 3. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
kerülgeti valami vírus és sikerült az immunrendszerének a lázat levinni. az oldalfájás lehet beszorult levegőtől gáztól
2015. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen laz dolog nalunk is parszor. Szinten 6 eves a fiam. Illetve neki neha a hasa szokott fajni,doki szerint gazoktol lehet. Ne aggodj. :) eloszor en sem ertettem az okat orvost is kerdeztem,ahogy az elso valaszolo is irta bujkal benne valami. Volt hogy legyozte az immunrendszere es csak a laz volt kis ideig ami gyogyszer nelkul lement,es volt hogy masnapra kijott rajta a betegseg. Holnapra meglatod mi lesz.
2015. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megint fel ment neki 38.4-re a laza ugyhogy ebbol reggel doki lesz
2015. márc. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!