Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekesek, van köztetek...

Többgyerekesek, van köztetek olyan, ahol csak az egyik gyerkőc kapta el a bárányhimlőt, és utána nem fertőzték meg egymást?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy szinte biztos, hogy most a másik is elkapja de lassan letelik a lappangási idő és semmi.
2015. márc. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A férjemék hárman vannak testvérek. Náluk a legidősebb nővérén nem jött ki. Nálunk mindhárom gyerek elkapta. Szinte napra pontosan 2 hét múlva jött ki a középsőn, és a legkisebben.
2015. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 nap lappangási idő.Nálunk a 2.gyerek a 20.napon kapta el!!! :-)
2015. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam bárányhimlős, az öcsém nem kapta el.

A bárányhimlő lappangási ideje amúgy két hét (ezt gondolom, monndták neked is), nálunk a kicsin két hét és két nap múlva jött ki, már én is azt hittem megússza.

2015. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több ilyen ismerősöm is van.
2015. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nővérem volt , de én ( és az anyukám ) sosem voltunk.
2015. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban az ocsem volt baranyhinlos de en nem kaptam el.

Viszont ami erdekes, hogy amikor terhes lettem mellettem a kolegam baranyhimlos lett. Mivel terhesekre veszeljes igy nagyon gyorsan csinaltak egy vertesztet es az jott ki, hogy immunis vagyok ra tehat semmi panik.

A doki szerint 2 opcio lehetseges. Vagy igy szulettem, hogy mar megvolt az immunitasom (van ilyen csak nagyon ritka)

Elkaptam az ocsemtol annak idejen csak nem utott ki egyaltalan es nem lettem pottyos es emiatt eszre sem vettek.

Kisfiam volt baranyhimlos 2 evvel ezelott es osszesen 5 potty volt rajta, nagyon enyhe hoemelkedes volt es ha a bolcsibe nincs baranyhimlo jarvany szerintem meg sem fordult volna a fejunkbe, hogy baranyhimlos es el sem viszem dokihoz. De amikor kijott rajta az 5 potty mar gyanitottam, hogy o is elkapta a bolcsibol. "Vartam" a tobb pottyot de nem jott ki rajta.

2015. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!