Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet abból valami baj ha a...

Lehet abból valami baj ha a 2,5 évesemet a papája fürdeti?

Figyelt kérdés
Nagyszülőkkel lakunk.és mostanában a fiam mindig azt akarja hogy a papája fürdesse.én is mindig ott vagyok közbe velük.szeret utánna vele játszani közbe buborékot fújni meg ilyenek.anyósom szerint ezt nem szabadna mert ez nem jó hogy a nagypapa fürdeti.ti erről mit gondoltok?szerintetek sem teszem jól hogy engedem hogy a nagypapa fürdesse?
2015. márc. 22. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mi baj lenne belőle, hisz az unokája...
2015. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miert ne furdhethetne a nagypapa? Az o unokaja, egyutt laktok, a kiscsavo meg biztos elvezi hogy nem csak anyat latja folyton, hanem lehet jatszani a papaval is.


Anyosod miert szol ebbe bele egyebkent is?

2015. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
anyos feltekeny, ennyi!
2015. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyós milyen okból nem tartja helyénvalónak?

1) Ő abban a felfogásban van, mint a régiek: a férfi lényegében ne is foglalkozzon a gyerekkel, mert az asszonymunka, férfinak nem való?

2) Perverznek gondolja a saját férjét, aki nem láthatja a kis unokáját meztelenül?

2015. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem miért mondta.szerintem féltékeny mert a fiam nem nagyin foglalkozik vele mert hiába hívja játszani nem megy vele.mindig azt mondja nem ér rá vagy nincs kedve.a papa meg mindig ott van neki ha hívja.megy vele csúszdázni,focizni,biciklizni.... a mama meg soha nem ér rá.
2015. márc. 22. 20:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja ezt csinálja az anya mert annak a dolga nem a papának.
2015. márc. 22. 20:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenbe bele szól :(
2015. márc. 22. 20:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért bennem az is megfordulna (bár ugye nem ismerem egyik sem), hogy a mama régen, a saját gyerekeivel kapcsolatban "látott valamit", és azért nem akarja...
2015. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt kizártnak tartom kedves utolsó.arról tudnék.anyósom minden régi dologba beavatott.de ezt kitártnak tartom mert akkor párom sem engedné a dolgot!!!
2015. márc. 22. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyerekkel kisebb korában biztos nem foglalkozott a mama, így már nem is érzi jól magát vele a kisfiad. Ellenben a papaval gondolom mindig jól érezte magát. A mama féltékeny.
2015. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!