Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti babátok, gyermeketek is...

A ti babátok, gyermeketek is érzékeny annyira, hogy akárhányat köhög éjjel, mindre felébred?

Figyelt kérdés

Először köhög éjjel a 16hónapos lánykám és hát órákig nem alszik, mivel mire elaludna, egyet köhög és máris sírva ébred.

én csak érdeklődöm, hogy más baba is felébred ilyenkor, vagy csak az enyém ilyen érzékeny kis lélek?

a nagyobbik, fiam nem ébred fel rá.

csak érdeklődöm

köszönöm



2015. márc. 23. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam már a kórházban minden apró zajra, hangra megriadt. Most 10 hós, de mindent meghall, még a legapróbb neszt is és ha számára ijesztő akkor sírás van.
2015. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a fizikai fájdalmat nem keverném össze a lelki érzékenységgel. ha köhög éjjel, akkor beteg, ha meg sír is hozzá akkor nyilván rohadtul fáj szegénykémnek a torka. én ilyenkor tantum verdével fújok neki és kap nurofent, hogy lehúzza a gyulladást, na meg köhögéscsillapítót, hogy ne köhögjön.

enyém mellett robbantani lehetne, de ha beteg, köhög, fáj valamilye, akkor vele is virrasztunk

2015. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két választ
2015. márc. 24. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!