Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől viszkethet kisfiam feneke?

Mitől viszkethet kisfiam feneke?

Figyelt kérdés
kb egy hete néha vakarja a feneké.van hogy pisi,de van hogy kakilás után.bilibe kakil és utánna mindig popsitörlővel kitörlöm a fenekét!mégis viszket neki.nem egész nap hanem néha!mit csináljak?mitől lehet?vigyem orvoshoz?
2015. márc. 27. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

mosd meg neki!!! lehet a popsitörlőtől viszket. sima szappanos vízzel.

ha így is viszket akkor orvos...

2015. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet a bélféregtől a kipállásig. Fektesd hanyatt egy tiszta ruhán, húzza fel a térdét, nézd meg, piros-e és hol, van-e rajta váladék stb. Ha csak az ismerős kipirosodás, akkor kend pár napig a régi popsikrémetekkel. Ha nem múlik, akkor háziorvos vagy bőrgyógyász.

Ha nem szép a feneke, és nem is úgy piros, ahogy pl pelenkás korában szokott lenni, akkor megintcsak doki.

2015. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De piros is neki a feneke??lehet csak a gatyija nem jó helyen van éppen..
2015. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet giliszta (bélféreg) is az oka. Nézd meg a kakiját. Én elvinném orvoshoz.
2015. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül látni a férgeket a székletben
2015. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak az alap pici pirosság van a fenekén.a kakiját már figyelem napok óta de nem látok benne semmit!már nem pelusos!a kis gatyája is jó helyen van mert csak ott vakarja ahol kijön a kaki!
2015. márc. 27. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Ha bélférge van akkor az nem mindig látszik. Kap 1-2 szem tablettát amit egyszer meg kell ismételni és utána kutya baja nem lesz.
2015. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló...rohantam az orvoshoz,hogy bélférge van a gyereknek...és kiderült,hogy volt egy pici végbélrepedése. Krémeznem kellett kakálás előtt,után bepanthen plus-al. Nem kakált mostanában keményebbet? Ja és a Müllerben vettem körömvirágos nedves törlőt.
2015. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kakilt kakilt keményebbett.tegnap egy picit bogyósat kakilt.ma már nem tudom elvinni mert nem rendel a dokink majd csak hétfőn.
2015. márc. 27. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is viszketett a feneke, székletében nem láttam semmit,fájdította a hasát is,elvittem orvoshoz kiderült,hogy bélféreg,kapott egy tablettát két hét múlva mégegyet azóta semmi baja.
2015. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!