Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek bentartják a...

Szerintetek bentartják a korházba? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Hugom bárányhimlős lett. mindenhol tele lett még ott lent is kijottek neki. elég csunya lett. anya ma reggel elvitte a gyerekorvoshoz. amikor hazaértem a sulibol mamám azzal fogadott hogy be kellett vinni a korházba,mert elfertőződtek neki.

valami szovetmény nem tudom micsodára mentek be,ilyesmit értettem amit a mamám mondott. valaki tudja mi ennek az eredeti neve? és ez mit jelent? milyen vizsgálatot?

valakivel volt már ilyen? bármi érdekel,légyszives irjatok!

És a legfontosabb kérdés szerintetek bent tartják? Koszonom előre is a segitségeket!



2015. márc. 27. 13:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És bocsi ha nem a jo a kategoria!!
2015. márc. 27. 13:16
 2/14 anonim ***** válasza:
Szövődmény alakult ki, azt mondta a mamád, gondolom. Ha valóban így van, bent tarthatják fertőző osztályo, de ettől nem kell félned, nem lesz ott semmi baja, meggyógyul és hazamegy. Ha csak elfertőződtek a kiütések, egyéb szövődményre nincs gaynú, akkor nem hinném, hogy bent tartáj. Hány éves?
2015. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

kideritettem a nevét

Szovettan

2015. márc. 27. 13:24
 4/14 A kérdező kommentje:

4éves

a heim pál korházba mentek!

2015. márc. 27. 13:24
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Nagy valószínűséggel bent fogják tartani pár napra.

Kap gyógyszert rá. Ha már elfertőződik, az már nem a legjobb.

Nekem van olyan ismerősöm, akinek a kislánya is elkapta a b.hímlőt és majdnem belehalt. Annyi szövődménye volt ennek a mások által "egyszerű himlőnek".


A betegségek most már mutálódnak és ez már nem az a világ, ami volt 20-30 évvel ezelőtt. Ezt kéne végre az embereknek megérteni.


Jobbulást.

2015. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha gondolod irj privibe és ott beszélhetünk!
2015. márc. 27. 13:26
 7/14 A kérdező kommentje:
koszi!
2015. márc. 27. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
A Heim Pálban nem hiszem, hogy van fertőző osztály, át fogják sztem küldeni a Lászlóba, ha bent kell maradnia.
2015. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi,remélem nem kell.
2015. márc. 27. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:

enyémnek is pár pöttye elfertőződött, valószínűleg a körme alatt lehetett valami baci és ugye vakarózott :(

nagy tályog lett pár pöttyéből. betadinnal lekezelték, beragasztották és jöhettünk haza, mi is napi 2x így kezeltük.

de lehet a tesódnak komolyabb szövődménye lett.

bár a szövettan érdekes, bárányhimlőnél nem szoktak mintát kivágni :O

2015. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!