Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak nekünk ázik át kismotoron...

Csak nekünk ázik át kismotoron a pelus?

Figyelt kérdés
Kisfiú. Ráadom a tiszta pelust és ha motorozik kb 20 perc után teljesen átázik, pedig nincsen tele. máskor nincs gondunk a pelenkával, már több tipust is próbáltam. Arra gondolok, hogy ha a motoron ül elcsúszik a fütyi, ezért ázik át. más nem szokott így járni?
2015. ápr. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ha a férjem adja rá a pelust, de akkor nem kell motor hozzá. Jól meghúzzátok? Régebben én is volt, hogy sajnáltam, nehogy megszoratsa szegényt, hát nem is tartott. Szerintem a motorozásnál erős mozgásnak van kitéve a pelus és ha nem húzod meg szorosra a derekát, akkor a lábrésze nem tart, kifolyik a pisi. Mikor új pelust adsz rá, nézd meg, hogy annyira legyen a dereka meghúzva, hogy a lábát ne szorítsa el, de biztosan tartson. A másik, hogy ne legyen a pelenka vágott széle a gumirozáson belül, mert akkor is kifolyik. Mi liberót használunk, nem volt ilyen gondunk.
2015. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát több mint egy éve pelenkázom. ezek szerint rosszul o:

Soh máskor nincs vele problémánk.

2015. ápr. 14. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
szétteszi a lábát, a pelus meg eláll a combjánál mikor leül. eszerint nagy pelenkát adsz rá, nem rávalót. egy számmal kisebbre térj vissza mikor motorozni mentek, akkor nem fog elállni a combjánál és nem folyik majd ki a pisi ;)
2015. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt ilyen problémánk. Tényleg nagy lehet rá a pelenka,nem zár a combjánál.
2015. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!