Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól használtok gyereketek...

Mikortól használtok gyereketekre naptejet? Oviba, bölcsibe vajon bekenik őket? MIlyen fajtát vesztek?

Figyelt kérdés
Biodermával nagyon meg vagyok elégedve, csak az ára ami eléggé borsos.Valami ami olcsóbb de ugyanúgy jó?
2015. ápr. 22. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom hófehér bőrű. Most középsős. Tavaly májusban a málna kiütötte a bőrét és a doktornő azt mondta, hogy azért lett ilyen, mert nagyon fehér bőrű és érzékeny. Ne legyen napon és ha mégis, kenjük naptejjel. Vittem be az oviba, túl boldogok nem voltak, de kenték. Én a Lidl-be vettem 50+ faktorút, bevált.
2015. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Én akkortól használom, amikor már nincs rajta hosszú ujjú pulóver.

2015. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

vicces ez a ne legyen napon, mert nem hinném hogy az ovi bölcsi alkalmazkodik a ne legyenek napon 10-15-ig. bár egy része az alvásidő mondjuk.

Nem tudom miért nem örültek az ovónők nálatok, mert ha úgy vesszük télen az öltözködés miatt tart tovább a készülődés az udvarra, nyáron vagy amikor már jó idő van nem is kell már öltözködni csak cipőcsere, beleférne a naptej az időbe

2015. ápr. 22. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:

1,2.válaszoló vagyok.


Nálunk megoldották, a mi naptejünkkel kentek mindenkit, akinek úgy érezték szüksége van rá😊. Kenniük kellett, mondtam hogy a doktornő mondta. A kis kalap is gond volt, mondván, ott a da.

2015. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jobban süt a nap kérik is, hogy mindenki vigyen naptejet. Igen, kenik őket. Olyat veszek, ami nem ragadós, a dm-es saját márkással egyik évben megjártam, teleragadt homokkal, legutóbb patikában vettem egyet, az jó volt.
2015. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell vinni az ovi biztosítja. Biodermával kenik őket.
2015. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikortól viszitek a naptejet be?
2015. ápr. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!