Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi tejitalt iszik a 15...

Mennyi tejitalt iszik a 15 hónapos gyermeketek reggel és este?

Figyelt kérdés
Reggelizik és vacsorázik még mellé?
2015. ápr. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nekem kétévesem van, de azért válaszolok :)

Ez teljesen a babádtól függ....Van aki már ilyenkor egyáltalán nem iszik, van aki pedig rengeteget, 2-3 decit is akár reggel és este, és mellé meg vacsizik meg reggelizik. Ha igényli, nyugodtan add neki, tele van vitaminnal. Nekem ilyen korára reggel és este kapott, nem emlékszem mennyit, de nem sokkal később kiderült hogy tejallergiás, azóta csak tejmentes tápszert kap, és bizony megiszik reggel-este 2-2 decit, és nyilván mellé szilárdat is eszik. Sőt délben a bölcsiben is megissza ebéd után, de ez már biztos sokmindenkinél kiveri a biztosítékot :D Ne érdekeljen ki mit mond. Ártani nem ártasz neki a tejitallal, az tuti.

2015. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tehéntejet adok neki,és nem viszi túlzásba a mennyiségeket, de mindig változó, mennyit iszik meg. Fél deci-másfél deci között mozog az egyszeri adag. Ritka, hogy 2 decit megigyon. Éjjel is iszik, és délben is valamennyit. Nem igazán eszik "mellé" mást, úgy általában keveset eszik egész nap, sokszor szinte semmit.
2015. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semennyit sem iszik! Se tejet, vagy kakaót vagy ilyesmit! Reggelizik, tízóraizik, ebédel, uzsonnázik, meg vacsorázik! Nem tudom ezeket valahogy nem igényli!
2015. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!