Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy nyugtatnátok meg a...

Hogy nyugtatnátok meg a gyereket? Kisfiú pasis gondjai?

Figyelt kérdés

Reggelente nem tud mit kezdeni a kukacával, mert merevedése van. Van, hogy úgy ébreszt, hogy bepisilt-mellé pisilt, nem tud pisilni, de úgy érzi, és szegénykémnek áll, és nem tudok neki segíteni ebben. (reggel is ezzel ébresztett, takarta magát, zavarban volt, hogy nagy a kukaca, hogy be-mellé pisilt)

Hogy a pitlibe magyarázzam el neki, semmi baj, megtanulja, hogy kell kezelni, semmi baja, így működnek a pasik.

Apját ez nem érdekli, sose beszéltek vele a testéről, szóval neki se sok lövése van, mit mondjon egy hat évesnek erről.

Ha volt ilyen gondotok, hogy kezeltétek?


2015. máj. 19. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nehéz ügy. Talán mond azt neki, hogy a nagyfiúknak ilyen.

Én fiamat szerencsére nem zavarja, büszkén mondja, hogy nagy a fütyije.

2015. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg nehéz kérdés.. én onnan közelíteném meg hogy elmagyaráznám, hogy minden nagyfiúnak ilyen, és milyen büszke vagyok rá, hogy ő már ilyen nagy, és emlékszik-e mikor szobatiszta lett, ott is volt hogy mellé ment, vagy nem ért ki időben, de semmi baj, mert normális, akkor is megtanulta, most is meg fogja tanulni kezelni a kukacot.
2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, csak hát a hat éves büszkesége. És csak a kicsik a pisisek... Nehéz.

Egy rossz szavam sincs miatta, hogy most nem megy neki.

Csak hát mégis csak hát...

2015. máj. 19. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy pisilés előtt várjon egy kicsit, amíg lekonyul.
2015. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha nem ragaszkodtok nagyon ahhoz hogy a fiuknak állva kell pisilni, akkor megpróbálhatná ülve.

Az én fiam ülve pisil, ha ágaskodik neki kicsit lenyomja magának. Ez ugyan azon nem segít ha kimondottan az zavarja hogy ácsingózik, de a mellé pisilésen segít így amiatt nem kell "szégyenkeznie"

(Épp a napokba mosolyogtam rajta jót mert indulás előtt kérdeztem hogy kell-e pisilnie erre benézett a gatyába és közölte hogy nem áll a kukija úgyhogy nem :) )

2015. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enyém reggel ülve pisil, lehajolva. a combjára ráhajol, így beletalál :)
2015. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!