Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kezdjek ezzel? Lent

Mit kezdjek ezzel? Lent

Figyelt kérdés
A kislányom 3 éves. Már nem jár pekusban. Otthon mindig szól ha menni kell, de ha üzletbe megyünk akkor soha. Pl. a Tescoban vagyunk épp a kenyereket négegetem aztán lázo , hogy a gyerek közben teljesen bepisilt. Van mikor bepisilés előtt 2 másodpercer szól és mire a wc-be érünk már rég bepisilt. Nincs is semmi előjele sokszor. Van mikor nézem és látom, hogy mindjárt bepisil, i,yenkor megyünm wc-re, ebben az esetben kibífja. Pelusg nem viseli el. Mit kéne csinálnom?
2015. máj. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Bugyipelenka?

Pedig még valamit adnod kell rá, mert nem szobatiszta.

2015. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted nem tud még időben szólni vagy csak nem akar? Lepisilte az egész bevásárlókosarat? Ki takarított össze utána? Muszáj rá pelust adni, ez így nem működik, hacsak nem maradtok otthon egész nap. Gondold el, legközelebb a gyógyszertárat vagy a buszt pisili össze? Vagy épp a gyógyszertárat, ha ott jártok? Mint járókelő vagy vásárló lehet, nem nézném jó szemmel. Föl kell rá adni a pelenkát mindenképpen. Vagy inkontinencia betét vagy nemtudom.
2015. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Az én kisfiam még csak 2 éves, de már nem hajlandó pelust felvenni kb. 3 hete. Érdekes, sosem volt balesete házon kívül, viszont itthon egy pár nappal ezelőttig még többször bepisilt. Ő sem szólt, ha kérdeztem, nem akart wc-re menni. Én azt csinálom, hogy nagyon figyelem a jelzéseit, gyakran kérdezem, hogy kell-e pisilni/kakilni, és boltba menetel előtt kötelezően elviszem pisilni. Kifigyeltem, hogy kb. 2 óra elteltével már fogdossa a kukiját, olyankor viszem, akár a TESCO vécéjébe is. Kb. 3 napja már nem is volt baleset, sőt, éjjel is száraz marad a pelus. Szerintem ne bízd a gyerekedre, hogy szóljon, kérdezd sűrűn, elindulás előtt pedig legyen kötelező a pisilés. Meg fogja szokni. Az ém fiam a kezdeti ellenkezés után most már simán megy vécére.
2015. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!