Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben jobb-ügyesebb, fejletteb...

Miben jobb-ügyesebb, fejlettebb az átlagosnál két év körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
tudom,hogy mindenkinek a saját babója a legtökéletesebb,nem is akarok összehasonliatni,csak kiváncsiskodok.van néhány dolog,amit a kislányom tud-de szerintem még életkorilag abszolút nem kellene.
2015. jún. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
mozgásban
2015. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, néhány év múlva kiegyenlítődik a dolog. Igen, mindeki tökéletesnek és különlegesnek látja a sajátját, de az igazság az, hogy extrém ritka a kiemelkedő gyerek. Ahogy te fogalmaztál "átlagos" a legtöbb gyerek. Az, hogy néhány hónappal előbb csinál ezt vagy azt, nem jelent semmit, kb. 7-8 éves korára mindegyik egyforma lesz.
2015. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiben nem volt a fiam "jobb-ügyesebb, fejlettebb az átlagosnál" (talán csak a méreteiben, mert nagyobb az átlagnál). Számomra ettől még ő a legszebb (fiúban tényleg kiemelkedően szép), legokosabb, legügyesebb. Amúgy ez ne, számít, minden gyerek másként fejlődik, egyik mozgásban gyorsabb, másik beszédben, de ez iskolás korra kiegyenlítődik. Miben ügyesebb szerinted a kislányod az átlagbál?
2015. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon sokat énekel-szépen,tisztán.verseket-mondókát mond végig.10ig számol.ezek tüntek most fel.nem verseny,vagy ilyesmi,csak elcsodálkoztam rajta,a kisfiam mozgása még most is olyan "bénácska"
2015. jún. 3. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam,egyértelműen mozgásban előrehaladottabb a fejlődése.nagymozgásokban és labdakezelésben nagyon ügyes.orvos és védőnő is mondta.de mindig úgy van,hogy az egyik fejlettebb vagy a beszéd vagy a mozgás.Beszédben lemaradottabb talán. kb 20 szó a szókincs.A lányom fordítva volt.Beszédkészsége volt fejlettebb.Mozgása sokat javult,de most 6,5 évesen sem legrendezettebb.De nem is lehet hasonlítgatni.A lányom korababa volt kicsi,fiam időre született nagy baba.
2015. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!