Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is megtörténik, hogy...

Másnál is megtörténik, hogy másképp aggódik a két gyermekéért, mert az egyik hosszú ideig volt beteg és még évek múlva is remegve aggódik a szülő érte, míg testvéréért fele annyira sem?

Figyelt kérdés
Mindkettőt ugyanannyira szeretem, de a múlt kísért.
2015. jún. 4. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyum is igy van sajnos. Meg is ertem felig meddig, de az bosszant, ha nekem sajnalgatja a tesomat. Hiszen mar jol van! ( Nyitott hasi servel szuletett vagy mi es amugy is egy gyenge psziheju ember. A sok babausgatastol)


Meg szegeny minden pillanatban szinte arra var, hogy na most lesz neki valam baja es ezzel visz az oruletbe sokszor.


Ha nem mutatod a masik gyereknek, hogy az egyikert jobban aggodsz, akkor nem gaz. De ha igen akkor gaz.


De ne felj mar en is megszoktam es csak akkor bosszant, ha anyum megint ezzel jon en akkor is csak egy kicsit.

2015. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja en 27 esev no vagyok a batyam meg 34.
2015. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszod, pont ebből a nézőpontból érdekelt a dolog ahogy te éled meg.

Valamiféle örök bevésődés lehet szerintem az, hogyha konkrét azért kellett aggódni, hogy életveszélyben volt a gyerek, vagy örökre lebénulhat.

Nekem az orvos annak idején azt mondta várjunk... előbb egy hónapot... majd kettőt... majd hármat és meglátjuk előjön e a betegség újra, kontrollra járunk, de 5 éve panaszmentes már és még mindig jobban aggódom érte mint egy teljesen egészséges gyermekért kellene, holott ő egy egészséges ember lett azóta panaszmentes.

2015. jún. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!