Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szoktál játszani óvódáskor...

Mit szoktál játszani óvódáskorú gyerkőcöddel? És mennyi időd van rá, h leüljetek játszani?

Figyelt kérdés
Mindennap tudsz időt szakítani arra, h játsszatok együtt?
2015. jún. 7. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nap sajnos nem, de igyekszem. Rajzolni, legózni, társasozni, gyurmázni szoktunk leginkább. Este mese olvasás. Amikor nincs időm játszani beszélgetni szoktunk és közben játszik magában, vagy mese DVD-t néz.
2015. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baba-szerepjátékozunk ( ő fogja a macit én meg pl a nyuszit) és "beszélgetnek". Énekelnek. (ilyenkor nem anya és Lilla vagyunk, hanem az állatkák nevén kell szólitanunk egymást. )

Vagy lányom "konyhafőnököset " játszik, nekem pedig le kell adnom a rendelést, h mit ennék/innék. Gyurmázunk, rajzolunk, táncolunk. Mikor mihez van kedve. Nem minden nap játszunk. De olyan is van, h magában leül babázni, vagy leszedi a hűtőröl a hűtőmágneseket és a saját szisztémája szerint rakosgatja, elvan vele. Ha fáradt vagyok van, h egyszerűen csak ilyenkor zenét hallgatunk v olyan mesét nézünk, amit mindketten szeretünk és megbeszéljük, h tetszett e neki v sem és miért. Az, h mennyi időt tudok rá szakítani nagyon változó.

2015. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esténként biciklizünk, rollerezünk, eljön velem "futni". Fürdés után mesélek neki.
2015. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!