Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodásnak tejpépet?

Óvodásnak tejpépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két ovisom van, és a fiam nemrég műtéten esett át. Csak folyékonyat ehetett egy ideig, és hogy ne legyen annyira unalmas, vettem neki vaníliás grízes tejpépet, mert kicsiként nagyon szerette. .. és még most is. Mióta meggyógyult is folyton ezért könyörög, heti 2-3x reggelire csinálok neki egy kis tálkányit. Szerintetek ezzel bajt okozok?

A tejbegrízt is szeretik mindketten, meg a kásaféléket is, rendszeresen csinálok is nekik, de a fiam szabályosan meg van őrülve ezért a vaníliás grízes pépért. Igyekszem változatosan etetni őket, vitaminok, rost stb megfelelő tápanyagbevitel... lehet baja a tejpéptől?


2015. jún. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle.
2015. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.


Én is rendszeresen ettem kisiskolásként. Teljesen jó nasi.

2015. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 16. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a húgom egy éves lett, én voltam 12. Hetekig tejpépet ettem, imádtam.

Most is simán bekanalaznám, de a nagylányom lecsap rá :)

2015. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nem igazán tudok olyan szabályról hogy amit a kicsi ehet azt a nagy nem. Én is imádom, még felnőttként is :)
2015. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheti, ha jól esik neki. Nekem volt régen egy kedvenc vaníliás tejberizspépem, mindig örültem, ha a fiam hagyott belőle egy kicsit. :D
2015. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!