Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 hónapos kisgyereknek mit...

2 hónapos kisgyereknek mit illik vinni ajándékba, ha az ember babalátogatóba megy?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Pelust,babatörlőkendőt,babafürdetőt,szundikendőt,etetleg egy aranyos játzócumit vagy bodyt. :)

Ha most először mész hozzájuk az anyukának is vihetsz valamit.Pl.bonbont,tejserkentő teát...

2015. jún. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*esetleg
2015. jún. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*játszócumit
2015. jún. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wiky93 ***** válasza:
50%
Amit az első leírt, bár én cumit nem vinnêk :) szülőknek pedig rostos üdítő,valamilyen dobozos desszert/süti féle, bor vagy pezsgő..
2015. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Pelus, törlőkendő bármilyen korban vihető, sose elég :)

Rugit, bodyt, de 2 hónaposnak már legalább 3-6 hós méretet vigyél, inkább nagy legyen, mint kicsi.


Ha van nagyobb testvér, arról se feledkezz meg, legalább egy tábla csokit, vagy 1 kg gyümölcsöt neki is vigyél, hogy ne érezze, hogy minden a kicsi körül forog

2015. jún. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pelust, törlőkendőt kértem, mikor kérdezték. Annyi babaruhánk van, hogy az egyiken rajta van a címke, de még a húgom kapta (14éves) :)

Pelusnál az a jó, hogy ha véletlenül nagyobbat veszel, akkor is bele fog nőni a gyerek.

De amúgy egy cuki ruhaszettel sem lő mellé senki.

(megjegyzem, annyi popsitörlőt kaptunk, hogy hét hónapos és még mindig nem kellett vennem)


Előke, textilpelus, sudocrem, vagy neogranormon, hipoallergén fürdetők, mosószerek, sterilizáló, kifőzhető babajáték, gyümölcs, csoki, de ha jó barátok vagytok felajánlhatod, hogy kivasalsz :) (én örülnék egy ilyen ajándéknak)

2015. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és értékes válaszokat! Azt hiszem most már tudok miből válogatni! :)
2015. jún. 17. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Pelenka, pelenka, pelenka.
2015. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak is. Gondolom gyakorló anyuka lehetsz és tapasztalat. Végül pelenkatorta lesz amit viszek, kicsit felturbózva csörgővel, cumival, cumisüveggel és zoknival.. Még egyszer köszi mindenkinek az ötleteket!
2015. jún. 17. 23:33
 10/10 anonim ***** válasza:
A zokni is király ötlet! Amilyen aprócskák, folyton elvesznek :) De persze mindig csak az egyik.
2015. jún. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!