Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire engeded két év...

Mennyire engeded két év körüli kisgyerekedet a konyhában magad mellett tevékenykedni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl. (kis fellépőn állva) kever, alapanyagokat pakol tálba, vagy ami éppen adódik és nem tartod veszélyesnek.

2015. jún. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ennyire: d A tűzhely mellé is odaengedem, ha nem olyat kèszítek, amiből pl kicsaphat az olaj. Keverőtàlba öntheti a hozzàvalókat, kaphat kavargatàshoz fakanalat és szereti pl összeszedni és mosogatóba tenni az edényeket. Ilyesmik...
2015. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mint az első. A tűzhelynél tudja, hogy nem nyúlhat hozzá, mert forró, kést nem vehet a kezébe, mert megvágja magát. Élvezi, hogy "együtt" főzünk, takarítunk.
2015. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekli. Max néha amikor felveszem, a kezemből megnézi és megkeveri az éppen készülő ételt a tűzhelyen, de ennyi.

A mosogatás izgalmasabb. Azt együtt szoktunk, hozza a fellépőjét, és pancsol velem.

2015. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem korlatozom. A tuzhelyhez nem nyul mert azt gyorsan megtanultuk hogy forro meleg. 2 eves nagyon szeret segiteni,korlatozni meg folosleges mert a konyha egybe van a nappalival. Amikor fozok o is kap edenyt, fakanalat lejarathoz kozeli fuszereket tesztat esetleg zoldseget.



De segit az en foztombe is :)


szerintem nem baj ha segit, felugyelet mellett en is szerettem segiteni anyunak.

2015. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs 2éves a kislányom.már többször "sütöttünk"-felügyelettel ő szórja a keverőgépbe a dolgokat.tésztát most nyújtottunk először,imádta formázni.ha én főzök,kap kis kötényt,lábost,fakanalat.igazi lány.szerintem,ha oda tudsz figyelni csak rá,be lehet vállani ezeket.persze nem ebédet,csak sütit,vagy tojást keverni..ilyesmiket
2015. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt.

Pár napja már mi is együtt tevékenykedünk a kisfiammal, sokkal jobb ahhoz képest, amennyire tartottam tőle.

2015. jún. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!