Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy a kislányom...

Mit tegyek hogy a kislányom haja megnőjjön végre?

Figyelt kérdés
Kislányom 3éves lesz novemberben és éppen hogy a füle aláig ér a haja. más ekkora kislánynak már hátig érő haja van. Volt valaki hasonló helyzetben és ha igen mikor indult be a kislányotok hajnövekedése? vagy mitől? Köszönöm a válaszokat

2015. júl. 23. 14:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ez a genetikán múlik. Majd idővel neki is megnő :-)
2015. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nő a kislány haja? Megnőtt a füléig és ott abbahagyta? Ilyet még nem hallottam.
2015. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Wiky93 ***** válasza:

Majd megnől!

Nekem csak az ovodába kezdett el nőni de nagyon, előtte rövidke hajam volt..valószínű a lányom örökli, mert mêg neki is rövid.

2015. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nyilván nem. fél éve még haja se volt jóformán... most nőtt meg neki a füle alá ér neki,de azért közel 3 éves korára már szerintem ennél jóval nagyobb haja kéne hogy legyen! :) tennék fel képet róla csak nem tudom hogyan kell
2015. júl. 23. 15:08
 5/21 anonim ***** válasza:

Fél év alatt mégis mennyit kellett volna nőnie? Van a hajnak egy átlagos növekedési sebessége, ami egyénenként változik.

Genetika az egész, semmit nem tudsz tenni vele.


A férjem egyik lányának erős haja volt kisgyerekként, aztán kamaszkorban kiritkult és olyan maradt.

A közös lányunk 1 éves, fülig érő, dús haja van. Ő valószínűleg tőlem örökölte, mert nekem is sok és göndör hajam van, mint neki. Anyám szerint hasonló hajmennyiségem volt ennyi idősen.

2015. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt a semmiből a füle aljáig nőtt, akkor szerintem jó úton haladtok a hátközépig érő haj felé!
2015. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]


itt megtudjátok nézni mekkora a haja

2015. júl. 23. 15:33
 8/21 anonim ***** válasza:

De hogy hogy 3 évesen nem volt haja, mindig teljesen rövidre vágtad? Az hogy fél éve alatt ennyit nő, az nagyon nagyon jó,gyorsnak számít.

Egy fodrász.

2015. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Küldtem képet a komiba nézd meg mekkora a haja és most lesz novemberben 3éves. kétszer vágtak neki kb 1cmt a hajából amugy ennyi.
2015. júl. 23. 15:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tök cuki kislány. Tuti meg fog nőni a haja de így is nagyon jól áll neki!
2015. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!