Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesemet nem érdeklik a...

2 évesemet nem érdeklik a kismotorok, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Mindenkis haverja simán motorozgat, lábbal hajtós kismotorral. Ő azonnal le akar szállni, ha ráültetem, és max. tolja, de úgy sem köti le néhány percnél tovább. Mit csinálhatok rosszul? Vagy van olyan gyerek, aki nem szeret motorozni, biciklizni később??? Nem értem a reakcióját. Szívesen mennék mellette, miközben hajtja, és látom, más gyerekek hogy élvezik. Ő miért nem?
2015. júl. 28. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár az enyém lány, de őt sem érdekelte. Most 3,5 évesen érdekli. Biciklizni viszont szeret és már várja, hogy ő is kapjon majd rollert.
2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, nem tetszik, nem kell erőltetni. Lehet, hogy ő meg jobban szeret homokozni, mint a többi gyerek.
2015. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam erőltetni, eddig 2x próbáltam meg ráültetni, hátha ráérez, de meg sem mozdult rajta, csak le akart szállni. És ennyi. Nem csináltam többször, mert láttam, nem akarja. Csak azt hittem, ezt minden gyerek szereti, hiszen olyan klasszul lehet vele menni, és én felnőttként is imádok biciklizni. Ezt valahogy a bicikli előszobájának gondoltam, de akkor lehet, hogy ő ezt kihagyja.
2015. júl. 28. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez legyen a legnagyobb gondod...Nem mindegy neked mit szeret? Depresszioba azert ne ess
2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Múltkor volt itt valaki, akinek a 24 hónapos gyereke nem táncolt. Ahhoz hasonló ez a problémakör is.
2015. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányom is 3 múlt mire elkezdte használni a motorját, addig csak dísznek állt itt.
2015. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
44%-os. Már többször összefutottunk itt. Szerintem érdemes lenne kezelni a problémád. Ha a feszültség, ami benned van tovább gyűlik, még bajod esik. Ha meg élvezed a kötekedést, akkor nagyobb a baj, mint gondolnád.
2015. júl. 28. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Az èn fiam sem motorozott soha, pedig vettünk többet is, kisebbet, nagyobbat, kèket, zöldet, majd ùj állapotában el is adtuk őket. A kèkre azt hiszem 2x ráült, ès ugyan azzal a mozdulattal le is szállt ròla. Nemrèg vettünk egy pòtkerekes bicajt (ismerőstől jò áron, majd jò lesz valamikor felindulásbòl), ès azòta le sem száll ròla, ha engednènk a szobába is behozná ùgy imádja. 3 èves lesz.
2015. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem nem hiszem, hogy osszefutottal, mert 1-2 alkalommal valaszolgattam eddig. Szoval kerlek ne beszelj a habokba, ha semmit bem tudsz rolam, koszi! A kerdesedre valaszoltam, semmifele rossz szandek nem vezerelt, ilyen vagyok, es falra maszom komolyan, ez a legnagyobb bajod, hogy a gyereked nem szeret motorozni? Ezert kerdest inditasz? Ennel nagyobb bajotok sose legyen, johogy nem orvoshoz viszed...
2015. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért probléma ez. Miért olyan lényeges, hogy motorozzon? Mondjuk ha majd nem szeret babázni, csak plüssökkel játszani, akkor is gyötrődni fogsz, hogy mit csináltál rosszul??
2015. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!