Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor kettesben vagyok...

Amikor kettesben vagyok itthon a lányommal, nyugodtan és szépen elalszik. Ha a férjem is itthon van akkor általában hatalmas hisztiket csak, és csak "fenyegetésekkel" lehet elérni, hogy ágyba menjen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A problémám megoldására ötleteket is szívesen várok!
2008. szept. 5. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hany eves?Biztos feltekeny amiert nem kizarolag vele foglalkozol.Amikor ketten vagytok veled alszik?Ezen valtoztass!Aludjon akkor is az o agyaban,ha melle is fekszel amig elalszik.
2008. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt csinálja születése óta.Gondolom azért mert örül hogy itt van apa és tovább akar vele játszani minket meg már megszokott tudja mi miután következik.Még soha nem aludtunk együtt hogy ez miatt tenné
2008. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval értek egyet teljes mértékben, nálunk is ez van. Imádja, mikor megjön az apja és minél többet szeretne vele lenni. Ez természetes, örüljetek neki mindketten, hogy így van. Nálunk apuka altatja, bár tényleg kicsit nehézkes, de egy idő után megszokja.
2008. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En ugy ertettem hogy olyankor nem orul hanem cirkuszol.Bocs.
2008. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A csemete saját ágyában alszik, amikor én vagyok vele gond nélkül elalszik egyedül, nem is kell mellé feküdnöm. Ha a férjem itthon van, akkor ezt hallani: papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Persze bömbölve! :-(


Köszönöm az eddigi válaszokat! De sajnos a hisztinek nem tudok örülni. És szeretném végérvényesen megszűntetni. Van valakinek valamilyen használható ötlete? Nagyon megköszönném!

2008. szept. 7. 08:09
 6/9 anonim ***** válasza:
És mitől lenne hiszti az, ha hiányzik neki az apja??? Jézusom!
2008. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez az utolsó volt a leghasznosabb tanács... :-/


Az szerinted nem hiszti, ha a papája ott ül mellette és akkor is folytatja a vonyítást?

Az szerinted nem hiszti, ha én megyek be hozzá és nyugodtan visszaalszik, amint az apukája rögtön az egész ház fent van, mert olyan hangosan sír a gyerek (félreértések elkerülése végett: nem jött ki tőle, ott ül mellette az ágyon, és akkor is sír).

Miért ekkora különbség, ha én vagy az apja megy be hozzá?

2008. szept. 10. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, ezt olvasva talán az a különbség, hogy nálad nem meri megcsinálni, mert jön a retorzió, apával meg igen. Máskor talán világosabban kellene fogalmaznod és akkor mindenki értene mindent.
2008. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kioktatás helyett jobb lett volna egy hasznos tanács...
2008. szept. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!