Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányom elalváskor,...

1,5 éves kislányom elalváskor, s néha önmaga nyugtatására cumizza az ujját. Sajnos a napokban vettem észre, hogy teljesen repedezett neki, s két kis nyílt seb is van rajta (még vérzett is). Mi tévő legyek, hogy mielőbb begyógyuljanak a sebek?

Figyelt kérdés
Próbáltam neorganormont és körömvirágkrémet, plusz beragtapaszosztam, de nem segített. Ráadásul leszoktatni nem akarom, majd ha már nincs rá szüksége, abbahagyja a cumizást.
2010. márc. 8. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányomé is ilyen,én nem csinálok vele semmit.
2010. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a gyógyszertárban kevert mosakodó krémet és kézkrémet ha elmondod, hogy mire kell ők fogják tudni.

Az én fiamnak a hidegtől ilyen a keze.

2010. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Máté98 válasza:

De leszoktatni sem árt, mielőtt a fogait is tönkreteszi...

Pl. jól bevált tanács: 5 ujjas pamutkesztyűt (véknyat) elalváskor a cumizós kezére kell tenni. És meggyógyul.

2010. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!