Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MI történik a családdal, ha...

MI történik a családdal, ha az egyik szülő öngyilkosságot követ el?

Figyelt kérdés
Az édesanya túlélte, van egy kisgyerek. Az apuka nagyon rendes, de egész nap dolgozik, anyuka volt otthon a kicsivel. Mi lesz velük? Pszichiátriára kerül az anya, vagy elveszik tőle a gyereket?
2015. aug. 16. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Édesanya szintén túlélte, 4 kicsi gyerek,apuka a kenyér kereső,nem került sehová el anyuka,most is a 4 gyerekkel van otthon,és a gyerekeket sem vették el tőlük,pedig komoly anyagi gondjaik is vannak.. nem tesz a gyermekvédelem,és gyámhatóság de még a védőnő sem semmit.Engem ez felháborít. :( sajnálok minden ilyen gyereket..akinek ilyen életkörülmények között,ilyen labilis szülőkkel kell felnőniük.
2015. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem minden eset más.

Nekem egy ismerősöm, nem is próbált öngyilkos lenni, de nagyon zavart volt, rosszul volt, kórházba vitték, a gyerekét elvették tőle, mert hogy ezzel veszélyeztette.

Bírósági eljárás keretében kaphatta csak vissza.

2015. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak azért nem is vehetik el mert az egyik fél épp beteg,

legfeljebb anyit tehet a gyámügy hogy bölcsibe oviba kötelezöleg felvetetti a gyereket hogy a nappali ellátása meg legyen oldva

2015. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm aki többször is megpróbálta, bekerült pár napra a kórházba de nem jött szóba, hogy elvegyék a gyereket. Most már külön is van az apától.
2015. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!