Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9-10 éves kisfiatok milyen...

9-10 éves kisfiatok milyen ajándéknak örülnének? 13/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a 9,5 éves öcsémnek szerdán névnapja lesz és nem tudom, hogy mivel lephetném meg őt.

Picit róla: Szereti a Minecraft-ot. Érdekli a vadászat, a vadállatok, az erdő, a természet. Ugyanakkor kíváncsi a különböző harcművészetekre, a fegyverek használatára. Szereti a gyros-t, a pizzát és az ilyesmi gyors kajákat.

Gondoltam rá, hogy valami DIY ajándékot csinálok neki, de szerintem ennyi idősen nem nagyon értékelné még.

Max 2500 Ft-ot tudok rászánni!

Minden ötletet előre is köszönök! :)



2015. szept. 7. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

vegyél neki rangot pl a MesterMc szerverre

ez egy magyar Minecraft szerver :-)

2015. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szeret olvasni? ha igen, vehetsz neki könyvet, akár egy jó kis regényt, akár egy vadászos, állatos könyvet :)

vagy süssétek meg együtt a kedvenc ételét. vedd meg előre az alapanyagokat, és lepd meg őt azon a napon :) az együtt töltött időn kívül semmi sem értékesebb.

vagy akár keress rá egy vadász, állat múzeumra (nem állatkert!) és menjetek el. ha szerettek kirándulni, az is jó ötlet, és pénzbe se kerül, és azt csak az időjárás tudja elrontani.

szeret filmet nézni? én imádok késő este, pattogatott kukoricával a kezemben leülni, és a családdal egy jó filmet megnézni. nézhettek akár természet filmet, is, vagy akár egy jó harcolós, akció filmet :)

remélem segítettem, és boldog névnapot az öcsédnek!

2015. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. szept. 7. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a Lego még mindig menő, kb. 3000 Ft-ért már vannak kisebb készletek.

De egy mozinak is nagyon örülne a fiam :)

2015. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!