Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem veszélyesek a...

Szerintetek nem veszélyesek a régi diavetítők?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kisfiamnak szeretném, de az újak nagyon drágák. Régieket lehet kapni kedvező áron, de mi van ha megráz vagy valami? Gondolom ezek ilyen 30 vagy több éves gépek.

2015. szept. 19. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekunk is van, szerintem nem veszelyes, de ha aggodsz vidde el megnezetni, szervizbe
2015. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
egy új is pont úgy megrázhat,kigyulladhat stb stb
2015. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
Ha aggódol a régi gyártmányu diavetítők miatt, akkor használat előtt nézesd meg a készüléket egy villanyszerelővel, vagy műszerésszel...(Álltalában nem problémásak az ilyen készülékek, a mienk itthon már vagy 40 éves, de még mindig hibátlanul működik, viszont ha biztosra akarsz menni, azért nézesd meg a tieteket mindenképpen egy olyan illetővel akinek az elektromos készülékek a szakterülete...)
2015. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen, szerintem nem egészen biztonságos, mert melegszik. Ennek ellenére én használom, megnézünk 2-3 filmet és kihúzom. Aztán újra. Nem ráz meg. :)
2015. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk leverte a biztosítékot, úgyhogy vettünk egy újat (drágán).
2015. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!