Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt adtok...

Milyen immunerősítőt adtok gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt, neki szeretnék venni valamit. Egyenlőre a Béres Cseppen és a Cebion multivitaminon gondolkozok. Kinek mi a véleménye? Eskimo Kids Halolajat már régóta kap, de ez nem immunerősítésre való.

2015. szept. 28. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Actival rágótabit kapnak a gyerekek, abból van olyan, ami már 2 éves kortól adható. Vagy a junior vagy a kid, ezt nem tudom pontosan.
2015. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mano manna, egy kedves doktor néni javaslatára ;)
2015. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a világon mindent kipróbáltam, így is elég sokat voltak betegek. Most 5 és 7 évesek, már nem adok semmit. Arra figyelek, hogy minden nap egyenek gyümölcsöt. Imádják a borsót, a sárgarépát a brokkolit. Édesség csak visszafogottan.

Szerintem az étrend sokkal fontosabb, mint a különböző tabletták, nekünk nem sokat használtak. Persze annak is idő kell, hogy kialakuljon az immunrendszer, tavaly pl. egész évben csak 1-1 hetet voltak betegek.

2015. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ökonetes grapefruitmag cseppet.
2015. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Immunotrofina,nálunk nagyon bevált.
2015. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Immunotrofina nálunk is nagyon bevált. Tavaly kezdtük el szedni, mert sokat volt beteg. Mellé adom a Cebion cseppet (C vitamint, nem multivitamint) és (kopp-kopp-kopp) egy év alatt egyszer volt 3 napig náthás.
2015. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Izlandi halolaj gyerekeknek, nálunk bevált. Vitamin sem kellett mellé.
2015. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Immunotrofinát kapnak mindketten,nagy már kétszer kapott így szeptember-októberben kúrát,bevált így most a pici is kap.Emellett sok gyümölcs zöldség!
2015. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!