Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagycsoportos,6,5 éves ám még...

Nagycsoportos,6,5 éves ám még olvasni nem tudó gyereknek érdemes még logico primo-t venni? És ha piccolo, akkor melyik, az ami neki való?

Figyelt kérdés
Van kölcsönkapott piccolo keretünk,illetve feladataink,de az inkább nagyobb iskolásoknak valók,főleg számolósok.Van,amit meg tud oldani,de kevés.Sikerélménye úgy gondolom primoval lenne,de lehet az meg túl könnyű.Nem ismerem őket,neten nézegetem,de nem igazodok el.
2015. okt. 1. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van primonk, nagyon szeretik a gyerekeim. A kicsi most középsős, a nagy elsős. Ő már középső végén tudott olvasni, számolni, összeadni, mégis lekötötte a primo. Persze, nem a 3 éveseknek való, de a számolósok, a logikai feladványok, .....
2015. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy iskolás leszek csomag:állatkert,10-ig számkör,évszakok,logika,házillatos,iskolás leszek...ilyenek vannak benne,azt néztem,az 5 éves kortól van.lányom 6,5 éves.végül is kihasználnánk mert a kicsi most 2 és lesz majd harmadik csemete is...
2015. okt. 1. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen hajrá .....

Nálunk is 3 gyerek van, 2 tábla, 5 köteg feladat.

2015. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Primo feladatlapokat találsz a neten, nézd meg például ezt:


[link]


Innen elvileg magad is rájössz, hogy a gyermekednek ez még kihívás, vagy elunja, mert olyan könnyű. Ami nálunk most nagy siker, pont most lehet az Aldiban kapni: Agymenők kártya. Két csomag összefűzött pakli van egy dobozban. A 6-7 éves úgy néztem, hogy már kisiskolásoknak van, de az 5-6 éves még jó lehet nektek, abban ilyen feladatok vannak:


Melyik állat alszik fél lábon (3 állatos kép: flamingó, pelikán, kacsa)?

Ha egy medvepapának és egy medvemamának születik egy kisbocsa, akkor hányan lesznek?

Hány tégla hiányzik a 9-hez? (és ott egy téglafal 5 téglából)

Melyik két szóban hallod az i hangot? (sündisznó, pillangó, hangya)

Melyik szám következik ez után? (és ott egy 7-es)

Keresd meg a párját, sorrendi feladatok vannak még. Nekem nagyon tetszik, ötletes, nem túl leterhelő, ismert mesékre is rákérdez (mivel mérgezi meg a mostohája Hófehérkét, stb.).


Szóval ilyen rövid kérdések, a következő lapon megtaláljátok a megoldást.

300 kérdés van benne, az én 5 éves kislányom amióta megvettem, mindig hozza, hogy játsszunk vele.

2015. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, és nekünk pl. a Primo-ból a régebbi kiadású feladatlapok jöttek be (Erdei iskola, stb).


[link]


Valahogy az ábrák kedvesebbek.


(előző voltam)

2015. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt hiszem a piccolo való már nekünk,van iskolaelőkészítős csomag is,amit nagycsoportban használhatunk.A primot unná.És azt az Agymenőket mindenképp megnézem!
2015. okt. 2. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!