Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mien samponnal mossátok a...

Mien samponnal mossátok a gyermekeitek haját? 5 éves kisfiam, párom tsfürdövel mossa a haját az nebaj?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan tusfürdő, ami sampon is.
2015. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Johnson's samponunk van.

De van olyan is, ami sampon + tusfürdő egyben, nem olyan amivel a párod mossa a haját?

2015. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nivea sampon, van férfi,párom is azzal mossa.

Tusfürdőt is nivea férfit jasználnak,3 éves kora óta cdak azzal akar fürdeni amivel az apja .( nem baj,a nivea jo)

2015. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kecsketejes sheavajas szappant használ féléves kora óta. A haját is evvel mossuk, nagyon szeretjük. Eredetileg nem akartam ilyen sokáig használni de így alakult. Szerintem nincs belőle gond ha a tusfürdővel mossa.
2015. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Avonos gyereksampon, most legalább is. Ez sampont és balzsam egyben.

De szoktunk Baba sampont is venni, szerintem az is jó.

Sima tusfürdővel nem mosnám a haját, az nem arra való, ki is szárítja a hajat rendesen. Persze van olyan, ami egyben tusfürdő is, meg sampon is, rövid hajra nem gáz. Mondjuk ha lenne egy hosszú hajú kislánykám, tuti nem mosnám ilyennel a haját, de mivel fiam van, néha belefér ez a multifunkciós tusfürdő is (apja használ ilyet, és ha a gyereké elfogy, akkor erre szoktunk rárabolni).

2015. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tusfürdő nem hajra való. Még ha tusfürdő és sampon lenne egyben, azt se használnám kisgyerekre,mert az felnőtteknek való. Egy gyereknek érzékenyebb a bőre,mint a felnőtteknek. A gyerekeknek van gyereksampon,azzal mosom.
2016. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit,hogy én Balea Kids tusfürdő és sampon egyben-el mosom.
2016. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!