Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti rendeltetek már ebay-ről...

Ti rendeltetek már ebay-ről gyerekruhát?

Figyelt kérdés
Nézegetem, vannak nagyon jók jó áron de nem tudom hogy milyenek lehetnek élőben, na meg a méret. Aki rendelt már, leírná a tapasztalatát?! Köszönöm.
2015. okt. 14. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eladó visszajelzéseit.
2015. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát... Elég sok mindent rendeltem már Ebay-ről, de ruhát és komolyabb értékű műszaki cikket nem vennék. Inkább olyanokat veszek, amik ott fillérekért vannak, itthon meg 10×-es áron. Van akinek bejön, van akinek nem. Nézd meg mindig az eladó feedback-jét, illetve a mérettáblázatokat is tanulmányozd át, mert sokszor nem azonos a méret (pl. volt olyan fehérnemű amit néztem, hogy ami európai M-es méret lett volna, az ebayen kínai eladónál 3XL-esként volt feltüntetve). Plusz a pk-ra is figyelj.

Ha gondolod, először rendelj egy olcsóbbat, és ha bejön, akkor akár rendszeresítheted is. :)

2015. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is gondoltam, még nehezen igazodom ki az oldalon.
2015. okt. 14. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyerekruhát még nem rendeltem, de e-bay-en gyakran vásárolok, mostanában viszont kezdek átszokni e-bayre, mert ott nem csak az eladó értékelését látom, hanem azt is hogy egy kategórián belül melyik a legtöbbet vásárolt, legjobban pontozott termék.

Pl. rugdalózókra ezek:

[link]


Mondjuk jellemzően, nálunk is GDP/fő-ben gyengébb országok lakosai vásárolják itt a legtöbb terméket, és ami az ő szintjüknek jó, az kicsit európaibb szemmel már azért silányabb, de a mi pénztárcánkhoz képest meg ezek még olcsóbbak.

2015. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jav: kezdek átszokni aliexpressz-re
2015. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam aliexpress-ezni,a gyerekruhákkal kapcsolatban még nem volt rossz tapasztalatom, de játékot senki ne rendeljen, azok nagyon silányak.
2015. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! En mar evek ota rendszeresen vasarolok ebay-röl a gyerekeknek ruhat, cipöt jatekot. Teljesen meg vagyok elegedve. Sokhelyen van merettablazat (cipönel-ruhanal.Es a leirast is elkell olvasni a termeke alatt. Oda szoktak irni hogy kisebb meretek es hogy ha pl 2 eves a gyereked akkor 3 evesre valot vegyel. Tovabbi szep napot
2015. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sokat ebay-eztem (olyan 4-5 éve), akkor rengeteg gyerekruhát vettem onnan, meg felnőtt ruhákat, sminkcuccokat is. Mostanában annyira nem éri meg. Az Aliexpress-t én is inkább tudnám ajánlani, jobban megéri. Igaz, néha ott is simán belefut az ember valami gagyiba, de ez benne van a pakliban.

Az ebay-ről inkább olyasmit veszek már csak, ami márkás, de ott olcsóbb (még postával is).

2015. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. :)
2015. okt. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!