Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baj lehet? Lent van egyálta...

Mi baj lehet? Lent van egyáltalán baj?

Figyelt kérdés
4 éves lányom nem tudja átaludni az éjszakát. 1-2 óránkánt minimum fölkel, de van, hogy hisztizik, nem akar visszaludni, átjön, mocorog, ugrál, beszél, mintha tök normális nappal lenne. Alig alszik4-5 órát éjszaka, nappal sem alszik semennyit, nem fáradt. Miért van ez?

2015. okt. 17. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

hol lent? ezt nem értem, mire gondolsz?


orvosnál voltál vele? én még csak autista gyerekeknél láttam ilyen nem alvást, nem tudom mi lehet.

alváscentrumba vidd el, ott alaposan megvizsgálják miért nem alszik. az biztos, hogy nem normális ez az állapot és a fő baj, hogy így nem fejlődik az idegrendszere és nem raktározza el az agy a nappal tanultakat (legalábbis egy részét), ugye ezekre alvás közben kerülne sor :/

2015. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor elmegyünk. Ugy értem hogy Lent(lent van bővebben) es ez egy külön kérdés van egyáltalán valami baj vagy ez csak átmeneti? Mert ez kb. 1 hete van.
2015. okt. 17. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!