Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukáknak a véleményére...

Anyukáknak a véleményére lennék első sorban kíváncsi. Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 30. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 3 gyerekem van, de nem akadok ki ezeken a felnőtt hoteleken. Van nagyon sok gyerekbarát hotel is. Szerintem jók ezek a felnőtt hotelek azoknak is, akik az otthoni gyerekzsivaj miatt szereznének kicsit pihenni. Mint pl. én:)

Gyerekek egy hétvégét a nagyszülőknél töltenek, apa meg anya meg kicsit pihen egy felnőtt hotelben. Mikor a gyerekeket is viszik, akkor meg gyerekbarát hotelbe mennek. Ennyi

2015. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Míg van bababarát hotel, addig semmi probléma. Én megértem, hogy nem mindenki szereti ha más gyereke nonstop visít, miközben ő pihenni szeretne nem kis pénzért.


3 gyerekes anyuka

2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

én azt hittem ez alap

ill hogy nem minden szálloda bababarát.

2015. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Ma már ez már volt!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Egyébként meg fság. Csak néhány éve kezdtek el elterjedni a bababarát szállodák. Addig minden szálloda "felnőttbarát" volt, nem segítették semmivel a kisgyerekeseket, nem is örültek nekik. Ami ma nem bababarát, az továbbra is ugyanúgy "felnőttbarát". Kisgyerekes ha lehet nem ilyenbe megy.

2015. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam a cikket, de ismerem a témát.

Férjemet rettenetesen idegesíti a gyereksírás. A 2,5 éves fiunktól is sokszor idegbajt tudna kapni.

Az idegen gyerekekét meg nem bírja elviselni. Főleg az ok nélküli hisztit.

Így ha gyerek nélkül pihenni mennénk, biztosan ilyen helyre mennénk.


Szerintem nagyon jó ötlet. Amíg van kimondottan bababarát/gyerekbarát szálloda, addig teljesen rendben van a gyerek nélküli szálloda is.

2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy ilyen kérdés volt már ma.Én nagyon örülök neki,hamarabb kellett volna.Aki nyaralni,pihenni akar,fizet a nyugalomért,az nem a gyerekek üvöltözését,rohangálását akarja hallgatni.Van rengeteg gyerekbarát szálloda,oda menjenek a gyerekesek.
2015. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 2 gyerekem van, 2.5 és 1 évesek. Ha eljutunk évente 1x wellnesselni akkor én sem gyerekzsivajt szeretnék egész nap hallgatni. Teljesen jó dolognak tartom. Ha a gyerekekkel szeretnék elmenni üdülni akkor meg úgy is olyan helyet választanék ami konkrétan gyerekbarát (sok gyerekmedence, gyerekprogramok stb...).
2015. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nincs ezzel semmi baj. A felnőtt szállodáknak is meg van a létjogosultsága, megértem hogy valaki a nyaralása alatt nem más gyerekének a hisztijét akarja hallgatni.

Nekem két kisgyerekem van, de még engem is idegesít az ilyesmi. Múltkor elmentünk férjemmel kettesben vacsorázni egy étterembe, ahol (valószínű a tulaj lánya és annak a kisfia) egy kb 2-3 éves kisfiú kb FÉL ÓRÁN KERESZTÜL valami zenélős játékot nyomogatott, ami totál hamisan nyekergett. Ennyit a kikapcsolódásról, én sem azért mentem oda hogy ezt kelljen hallgatnom, persze azoknak is lehetett volna annyi eszük hogy rászólnak a gyerekre vagy csendre intik, de ahogy láttam ők sokat dekkolnak ott és az étterem egy része neki a rendes napi játszóhelye. SZóval erről ennyit, én is szívesen mennék néha babamentes étterembe.

2015. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes, hogy ebben milyen hamar követjük a "nyugatot"! Ez az ország egyébként sem gyerekbarát, nulla tolerancia. A bababarát hotelek még csak most kezdtek el terjedni az utóbbi években. Szerintem azért eddig is alap volt, hogy a kisnyugdíjasok nem ilyen helyre mentek pihenni.

Ez csak egy reklámfogás. De nem tetszik ez az indulatkeltés. Nagyon sarkít a cikk. Ki az a h**ye,aki a gyerekmedencében akar újságot olvasni?

Nekem a babakocsis rész szúrja nagyon a szemem. Azért ez mekkora ötlet. Azzal reklámozni magát, hogy oda nem mehet be bebakocsi. Hát én vidéki nagyvárosban alig találok olyan kávézót, amibe be lehet tolni a kocsit. Na de direkt kizárni...

Tolerancia emberek, mindenki felé. Mi lesz ebből?

2015. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külföldön ez már régóta bevett szokás. AMikor TÖrökországban néztünk szállodákat, a legtöbbhöz oda volt írva hogy kiknek ajánlják: családoknak, vagy pároknak, mindkettőnek együtt, sőt még olyan is volt amelyik szinglikre szakosodott.

Végül olyanba mentünk ami azt írta hogy mindenkinek ajánlott, pároknak, családoknak is. VOlt külön gyermek és felnőtt medence (távol egymástól), és ha volt olyan gyerek aki be akart menni a felnőtt medencébe, azt bizony elküldték onnan, nagyon jogosan. Akkor még nem volt gyermekünk és nagyon szerettünk a felnőtt medencénél lenni ,aminek egyébként relax medence volt a neve. SZóval így is lehet ezt csinálni.

2015. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!