Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 és 9 éves gyereknek, milyen...

6 és 9 éves gyereknek, milyen Activity társasjátékot vennétek, Disney, Junior, vagy bátran lehet Original 1-2, Countdown, Family Classic?

Figyelt kérdés

Nagy gyakorlatuk van a társasjátékok terén! Elmesélés után szeretnének Activity-t karácsonyra, de nem tudjuk melyiket "kérjük a Jézuskától". (?)

(amiket szeretnek, Zsákutca 13, Monopoly Desney, Lego Minitaurus, Lego Harry Potter, Ezüst tó kincse, Jenga, UNO, Backgammon, Sakk)



2015. okt. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehet felnott verzio.

A junior annyiban mas, h elefanttal lepkedsz, es kep van a kartyan.

2015. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az originallal kezdeném, ha már a kisebbik is ki tudja olvasni a meghatározásokat. Ha ő még nem, akkor a Juniort venném meg, csak azzal az a baj, hogy ahogy megtanul magabiztosan olvasni, máris vehetitek a sima, rendes verziót, ahhoz meg szerintem egy társasjáték drága, hogy csak 1-2 évig játszanak vele.
2015. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hajlunk az original felé. Hasonló okokból, mint írtátok. Olvasásban pedig lehet segíteni, némi játékmenet módosítással :-) Idővel pedig már nem is kell segítség.


Originál 1 vagy 2, vagy mindegy?

2015. okt. 31. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Vettünk egy Original 2-t.

Használtan, de mintha új lenne. Karácsonyra lesz, mert vettünk egy Abalone játékot is, kisfiam jövőheti szülinapjára azt kapja most.

Nagyon tudom ajánlani, szuper játék!

2015. nov. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!