Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik azért költöztek vidékre, mert a gyermek kezdődő asztmás volt?

Figyelt kérdés
Hány éves volt a gyermek, és hogy kezdtétek ujra az életeteket?

2015. nov. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
csak a gyereket szívatjátok, ha vidékre költöztök
2015. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a gyerek érdekeit tartom szemelőt
2015. nov. 4. 13:38
 3/7 H.Orsolya ***** válasza:

Az én fiam 4 éves lesz februárba. Szeptembertől április közepéig állandóan köhög az asztma és a poratka allergiája miatt. Bár nem ezért, de mi külvárosba költöztünk. Persze nem teljesen ugyan az mint vidék.


Szerintem nem lesz jobb, a vidéktől. Max nehezebben intézitek a mindennapokat, vagy ha esetleg komolyabban befullad később értek a kórházba. Ha nektek is van hozzá poratka allergia( ált. együtt jár) akkor pedig ugyan úgy semmi nem változik. Vizes takarítás. Minél kevesebb plüss, azok is 60 fokon mosva. Mi most használunk hideg párologtatót salvus vízzel, meg most javasolták a vargagombát, de azt még nem próbáltuk

2015. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H.Orsolya ***** válasza:
mennyi idős a gyermek? milyen gyógyszert szed? allergia?
2015. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos már a vidék sem olyan jó levegő szempontból. Délután óriási füst van (mindenki egyszerre fűt be), ki nem tudunk szellőztetni ha munka után hazaérünk. Itt is elég sok autó mászkál, pedig ez egy alföldi kisváros. Talán a hegyekben, kis faluban lenne jó, de az meg manapság kisgyerekkel élhetetlen. Mindenhová autóval kell menni. Az orvos, ügyelet is messze van.

Hacsak nem a belvárosban laktok, én nem fontolgatnám a költözést. Akkor is csak kertvárosba mennék.

2015. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hegyekbe gondoltam a költözést, ahol friss a levegő. Az én nagymamámnak is költöznie kellett gyerek ként a városból a hegyekbe. Majd az orvosok megmondják mi lesz. 5 éves lesz, és a szmogos levegőtől szenved :(
2015. nov. 5. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidéken laktam gyerekként, a hegyekben, és mégis asztmás vagyok. :/
2015. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!