Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kis gyerkőcök...

Hány éves kis gyerkőcök hordanak 98-as méretű ruhát?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem nagyon jó áron,nagyon jó cuccokat venni a fiamnak(átmeneti-téli-és nyári ruhákat vegyesen).Májusban lesz 2 éves,most még a 86-os ruhákat hordja(87 cm,13 kg),tehát előbb még a 92-es méretűeket hordja majd(azok már megvannak).Mindenhol úgy írják,hogy a 98-as méret 3 évesekre való.Már előre vásárolnék,tehát jövő tavasztól gondoltam,hogy jó lesz rá.kÖSZI!
2010. márc. 19. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 3,5 éves, még jó rá a 98-as méret, olyan 100 cm körül van. Az én kisfiam is ekkora volt ennyi időse, mint a tiéd.
2010. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 2,5 éves és most kezdi a 92-est. De ő viszonylag pici. (11kg, 89cm) Ő sztem 1 év múlva fog belenőni, vagyis 3,5 évesen.

A fiadra szerintem jó lesz 1 év múlva, hacsak nem nő nagyot.

2010. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A ruhától is függ, de szerintem3-4 éveseknek való.
2010. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,KÖSZÖNÖM!Én is úgy gondoltam,hogy jövő ilyenkor kezdi majd hordani.Nekem úgy tűnik,hogy most lelassult a növekedése.A 86-os méretet tavaly ősszel kezdte hordani,és még jó rá.Szép napot,és még 1x KÖSZI!
2010. márc. 19. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jövö ilyenkor fogtok 98-ast hordani kb. tényleg lelassulnak ilyenkor már. Az én fiam 2 és féléves és most hord 98-ast (felülre pólóból 104-est), de ő magasabb mint a társai.
2010. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi.Szerintem az én fiam nem olyan magas,a 87 centijével.
2010. márc. 19. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
23 honapos a lanyom es most hord 98-as ruhakat. Eleg magas, vekony csajszi.
2010. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most a 86-ost hordja, kb. jövő ilyenkor hordja majd a 98-ast. De ez csak úgy általában véve igaz, mert a ruhától is függ, ugyanis nagy különbségek vannak!


Nekem most áprilisban lesz 2 éves a fiam, valahol 90 centi fölött van a magassága, 13 kg. Van olyan 80-as méretű pólója, ami még jó rá, igaz, elég pászos, de még tudja hordani. És van két olyan 104-es hosszú ujjú pólója, ami már (!) alig megy rá, mert szűk vállban.


Szóval ha teheted, akkor inkább számolj úgy, hogy hátha korábban kell már a 98-as. Még mindig jobb, ha egy kicsit nagyobb ruhái vannak. A nadrágok szárát fel lehet hajtani, a derekukba gumit fűzni, vagy csak egyszerűen "húzentrógerrel" (nem tudom hogy kell leírni :-))) is felveheti. A felsőkkel sincs gond, ha hosszabbak, az ujjukat meg fel lehet hajtani.

2010. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI!NEXT,és GAP ruhákról van szó,ismerős hozná Angliából.Ami van,az elég komplett(tehát ezek a márkák nem a "kisebb" méretek közé tartoznak),ezért azt gondolom,hogy jó lesz majd a 98-as(ezekből a márkákból).
2010. márc. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!