Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna Peti Gergő könyveket...

Anna Peti Gergő könyveket mikor lehet majd kapni újra? Valami info valakinek?

Figyelt kérdés
A honlapon csak azt írja hogy bizonytalan ideig nem lehet. AZt meg elég durvának tartom hogy egyéb oldalakon 5000 Ft egy használt könyv.

2015. nov. 15. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne könyvesboltban keresd, hanem újságosnál. Annál a cégnél dolgozom, aki az összes Relayt és Inmediot ellátja könyvekkel. Nálunk van mindenféle Bartos könyv. Konkrét boltot most a reptérin kívűl sajnos nem tudok mondani, ahol biztos van Anna Peti Gergő. De holnap megnézem neked a rendszerben :)
2015. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már csak a kész könyveket kaphatod meg. Tehát ha van még valahol készleten. Mivel újra nem fogják kiadni, legalábbis a jelenlegi állás szerint. Bartos Erika (ill. a gyerekei miatt).
2015. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első. Ha meg tudnád nézni hol lehet még kapni annak nagyon örülnék :-)))
2015. nov. 15. 11:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Már sehol sincs készleten könyvesboltban. De tényleg nem fogják többé kiadni? Ha jól tudom az írónő lánya Anna már 17 éves, tehát ennyivel már rég "ciki" neki, illetve akkor kellett volna erre gondolnia a szerzőnek amikor írta a könyveket.
2015. nov. 15. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Írtam neked privát üzenetet.
2015. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, első vagyok.

Sajnos több fajtából csak a reptéren találtam belőle, illetve az Irány az óvódából van a Budapest Sportarénánál lévő Relayben. Ha esetleg küldenénk ki belőle máshova is, mindenképp megírom.

2015. nov. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És a reptéren pontosan hol? Oda be lehet menni úgy is ha én nem repülök, vagy hol van a relay? Melyik oldalon?
2015. nov. 16. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!