Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tudta gyermeked...

Mennyi idősen tudta gyermeked egyedül lökni magát a hintán, magyarul egyedül hintázni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
5 éves korban elvárás a kiskönyv szerint. A lányom 3,5 évesen tudta hajtani magát, a fiam majdnem 5 volt.
2015. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél éves elmúlt, amikor megtanulta egy majdnem hároméves kislánytól a játszótéren... :)) a két kiscsaj jól elszórakoztatta egymást.
2015. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 3,5 éves volt a kislányom, amikor tudta magát lökni.
2015. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom 4 évesen. Kisebbik lányom most 4 és fél éves, és ő még nem tudja. De legalább már próbálkozik...
2015. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 evesen kezdte kapisgalni a mozdulat lenyegét, a ritmust, és 4,5 vokt, mikir feltűnt, hogy jééé! :-) nem jeri már azt sem, hogy indítsam el hintát....
2015. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mikor, azt nem tudom, de ovis volt. Olyan 3-4 éves kora között.

Érdekes, én nagyon emlékszem rá, hogy ez nekem milyen nehezen ment, még 6-7 évesen is követeltem, hogy apukám lökje a hintát, sehogy sem sikerült ráéreznem a technikájára :D

2015. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én kisfiam ADHD-s, de néhány hónappal 6 éves kora előtt jött rá, hogy hogyan is kell csinálni, pedig állandóan tanítgattuk, mutattuk neki. Direkt otthoni hintát is csináltunk, mert hintázni amúgy szeret, de hajtani magát nem tudta.
2015. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!