Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak crayola...

3 éves kislánynak crayola irka-firka szőnyeget vagy Logico primot vennél karácsonyra? Mi a véleményetek ezekről a játékokról?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeirntem a Logico Primo nagyon jó, de olyan 4-5 éves kortól köti le őket, inkább 5, szóval én azt még nem vennék.
2015. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyiket se venném. Logico primonk van, jó dolog, de egy 3 éves nem örülne szerintem, ha azt kapná a Jézuskától. Ritkán vesszük elő és pár lap után meg is unja. A sima foglalkoztató füzetek, amiket kitölthet jobban bejöttek. (3,5 éves)

Az irka-firka szőnyegre vágyik, de haszontalannak tartom.. egy nagy papírra ugyanúgy tud rajzolni. Drága és nem is írnak róla jókat... halványak a filcek és ennek ellenére nehéz letörölni. Az én kislányom nem ken össze semmit, rajzolás-festés közben. Ellenkező esetben talán hasznos lenne. Egy rajztábla szerintem sokkal hasznosabb választás lehet, pláne egy mágneses.

2015. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A mágneses rajztábla szuper jó. Ha nagyobbat (komolyabbat) veszel arra ugyanúgy tud rajzolni és letörölni. Ráadásul 3 éves kortól tuti leköti!!
2015. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Crayola szőnyeget nem ajánlom. Nagyon halvány, a lepedőt ugyanúgy összefogja. A papíros színező sokkal jobban leköti (és olcsóbb) 3 éves lány
2015. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!