Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni? A verekedős...

Mit lehet tenni? A verekedős gyerekre nem szólnak rá a szülei?

Figyelt kérdés
A rokon gyerek 3 éves ,arcon boxol ,rúg ,húzza a hajam az annya pedig mikor megtámadt neveti ,majd meg fullad a nevetéstől .Ne találkozzak velük ,vagy verjem el én a kezét a gyereknek ?
2015. dec. 2. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy arcon b@$ztam volna az anyját hogy a gyerek szedte volna össze a fogait. Na de ne durvuljunk. Add vissza neki! Persze finomabban, pl csipd meg egy kicsit stb.. Szerintem megfogja jegyezni hogy ez neki is rossz, es akkor nem csinalja
2015. dec. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg a gyereknek, hogy te ezt nem szereted, és ne csináljon ilyet. Az anyukájának is mondhatod. Nem adnám vissza a gyereknek, mert vagy játéknak tekintené, vagy tovább erősödne benne a dolog, hogy normális a verekedés.
2015. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad.
2015. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!