Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Monchhichi 3 évesnek karácsony...

Monchhichi 3 évesnek karácsonyra? Ti ismeritek? Nektek volt vagy van gyerekednek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 3. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
inkább egy interktív játék
2015. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Jé, ilyen még létezik?! :) Volt nekem, szerettem is. A lányomnak nem volt, nem is gondoltam, hogy ezt még árulják.


Azt hiszem, nem venném meg a gyerekemnek, ma már sokkal jobb, hasznosabb játékok vannak.

2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kapna még mellé crayola maszatmentes kifestőt, kimosható filceket meg egy fa memória játékot
2015. dec. 3. 21:46
 4/10 A kérdező kommentje:
interaktív babája van de nem igazán játszik vele, szívesebben babusgatja a sima babát vagy a plüssöket...
2015. dec. 3. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én ettől gyerekként nagyon féltem. Biztos nem venném meg a gyerekemnek.
2015. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is féltem tőle.

Nekünk olyan volt aminek a keze csipeszként funkcionált (a hátát kellett megnyomni) és tesóm mindig a hátamra csíptette. Utáltam.

2015. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lina63 ***** válasza:
10%
Nekem is van/ volt, de már a lányomé lett. 15 hós és elvan vele :)
2015. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt gyerekként, de utáltam, és még rondának is tartottam. Amikor megkaptam, nem örültem neki. Ez volt 20 évvel ezelőtt.


A kislányomnak sosem vennék ilyet. szerintem neki sem tetszene, kiszúrom, hogy a reklámokból milyen plüssfigurák tetszenek neki, inkább azokból választanék.


Szerintem bármilyen más helyes kis plüssfigurát válassz Te is, vagy bármilyen mesehősös dolgot akár (én kicsi pónim, meg ilyesmik).


Szerintem.

2015. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyenem, és a gyerekemnek sem vennék, rohadt ijesztő.
2015. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Szerettem. Szerintem egyáltalán nem ijesztő.
2015. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!