Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lebuktunk, az autóm csomagtart...

Lebuktunk, az autóm csomagtartójában hagytuk kislányunk karácsonyi ajándékát, ma reggel kislányunk meglátta, van mentőötletek?

Figyelt kérdés

A férjem szokta az ő autójával vinni oviba, ma reggel az enyémmel vitte és elfelejtette, hogy nem vettük ki a csomagtartóból az ajándékokat.

A kislányunk pedig "Ó de jó! A Télapó még plusz ajándékot is rejtett ide, ma délután majd ezzel játszom! "

A férjem zavarodottságában nem tudott mit mondani...

Oda az elképzelt karácsonyi ajándékozás... :'(

Délután mit mondjunk ha nem szeretnénk odaadni délután az ajándékot?


2015. dec. 9. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idös a gyerek?

ha még kisebb akkor mondhatod, hogy azt ti vettétek, és adományba vitted szegény gyerekeknek, de ha ö is akar olyat kérje a jézuskától.


Ha nagyobb a gyerek akkor mond, hogy ez neki lesz ajándék töletek karácsonyra, a többit meg a jézuska hozza.


Mi külföldön lakunk és megyünk haza karácsonyra, de nem tudok minden egyes ajándékot elrejteni. ìgy más gyerekeknek, pl unokaöccs aki már úgy is 12éves, neki együtt vesszük meg az ajándékot. ùgy is vannak a lányaim beállítva, hogy van amit a jézuska, télapó hoz, de van amit mi veszünk.

2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem tudtok jól kijönni. Én vennék másik ajándékot, bár nem tudom mekkora értékről van szó.
2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem most már semmit, meglátta, így már amúgy sem lenne meglepetés. Én akkor már kitalálnék valami új ajándékot karácsonyra.
2015. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonlot mondanek mint az elso, de inkabb hogy baratnovel/kollegaval egyutt vasaroltam, es mivel nem tudott mindent egyszerre elvinni, ezeket majd en viszem el neki.

Ha be voltak csomagolva es nem latszott mi van benne, akkor egyszeruen atcsomagolod mas papirba es mehet a fa ala.Ha latta, akkor meg mondhatod neki, ha szeretne ilyet o is kerheti karacsonyra.

2015. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy munkatársad kért meg, hogy segíts neki hazavinni bevásárlásból a cuccokat. Ez véletlenül az autóban maradt. Észre sem vettétek. A férjed nem tudott az egészről semmit.

7-8 éves lehettem, amikor apukám elemet rakott az órámba karácsony előtt. Végignéztem. Mondta, hogy ez a munkatársa lányáé, csak megkérték segítsen nekik beüzemelni. Én csak az órát bámultam és karácsonyig arról áradoztam, hogy én is ilyet szeretnék.

2015. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem jó ötlet azt mondani,hogy másé, utána meg megkapja karácsonyra, mert szerintem hamar leesik neki,hogy ez ugyanaz, bár nagyon nem mindegy mekkora a gyerek. Én mindenképpen vennék másik ajándékot!
2015. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kb 15.000 Ft értékről van szó, minden jégvarázsos (baba, jelmez, letörölhető tábla, puzzle) amikről álmodozott.

Attól tartok esetleg már csak egy aprócska ajándékot tudunk venni, semmiképpen nem költünk már nagy összeget.

2015. dec. 9. 10:23
 8/14 A kérdező kommentje:
5 éves.
2015. dec. 9. 10:23
 9/14 anonim ***** válasza:
mondjátok meg,hogy idén a télapónak több pénze volt,azért tudta ezt a drága babát venni,csak olyan feledékeny,hogy a kocsiban hegyta.mivel a Jézuska,anygalka..stb mindenkinek hoz ajándékot ,(nem úgy mint a nagyszakállú-aki csak a jó gyereknek)-neki már kevesebb a pénze-és csak aprósággal készül.szerintem egy jó könyv,szinházjegy,program is jó ötlet lehet,nem túl drága,és ajándéknak kitűnő
2015. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4,5 éves. Volt, hogy meglátott olyan dolgot, amit nem kellett volna, de 1-2 nap után már el is felejtette.

Sőt, előfordult, hogy egyik reggel a gardróbomba bement, hogy kihozzon nekem egy pulcsit (én bolond elfelejtettem, hogy csak beraktam az egyik karácsonyi ajándékát) és meglátta a játékot.

Hozta is ki egyből, de annyit mondtam neki, hogy rakja vissza oda, ahol találta.

Aznap délután, amikor hoztam haza az oviból fel se hozta a témát, el is felejtette.

Este még bement a gardróbba, megkérdezte, hogy hova tűnt a játék?! Én csak annyit mondtam, hogy: Milyen játék?! - és csodálkoztam hozzá.

Azóta szóba se került a dolog. :)

2015. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!