Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hósnak feleslegesek már az...

19 hósnak feleslegesek már az alábbi játékokat kinézni, megvenni? Mi lenne hasznos, korosztályának való?

Figyelt kérdés

gondolkodtam az alábbiakon, de azokhoz már nagy lenne(ill nem sokáig használná?), vagy felesleges lenne? ha vannak ötleteitek, szívesen fogadom (kisfiú), olyasmit szeretnék, ami fejleszt is valahol, de örülhet is neki


ezek jó ötletek?

ugráló zebra, fa építőkockák, vagy építhető vonat, szobacsúszda, alagút, sátor, játékkonyha, interaktív játékok, (mágneses) rajztábla(habár nem rajzol még..),golyópálya, gyöngyfűző, tricikli (télen?)



Formabedobós, kirakósai, poharas játéka, bébitaxi, motor van, kisautók is, munkagépek is.

képeskönyveket biztos kap mert azokat szereti.


2015. dec. 12. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 éves, ezért ez alapján adok tanácsot:

- a játékkonyhát imádja, minden nap játszik vele

- a gyöngyfűző jónak tűnt, de a cérnáját "sálnak" kezdte használni, én meg beparáztam és "eltűnt" egy időre. Nagyon féltem, hogy egyszer nem figyelek oda, és megfojtja magát vele. Nem javaslom még.

- nálunk a golyópálya ideje már lejárt egy fél éve, ahogy a formabedobós is.


Nálunk most nagy kedvenc a legó dupló és a fa építőkockák, a marok kréta rajzoláshoz, só-liszt gyurma, és mióta tesója született, a babák és plüssök is. Imádja az ujj bábokat, mindig "beszélgetnek" egymással :) Örök kedvenc a háztartási eszközök is, kicsi seprű, lapát, portörlő rongyi, stb.

2015. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugráló zebrát szerintem annyira már nem élvezné, ahhoz biztos nagy, neki már nagyobb a mozgástere.

Építőkocka helyett inkább LEGO-ban gondolkoznék, az sokáig jó lenne, bővíthető stb.

Vonat attól függ milyen.

Csúszda szerintem oké, bőven belefér, tovább használhatja.

Alagút-sátor az én véleményem szerint felesleges, nekünk udvari játékként volt, de inkább akkor használták mikor itt voltak kis barátok és bemásztak.

Játékkonyha szerintem hasznos, azzal még évekig el lehet játszani.

Interaktív játék függ attól, hogy pontosan mi is az.

Rajztábla jó ötlet, lehet rákap az ízére. De vannak gyurmakészítők, az lehet még jobb lenne.

Golyópályánk nekünk is volt, de nem aratott sikert, semleges volt. A gyöngyfűző szerintem korai.

Triciklit én alapból nem kedvelem, valamiért nekem nem jön be az a járgány, télre semmiképp nem vennék, vastag ruhával beleülni szerintem nem olyan jó móka, inkább tavasszal, de akkor már inkább ilyen kerék nélküli biciklit vennék, hihetetlen milyen gyorsan rákapnak és csak úgy száguldanak vele!

Szánkó esetleg, ha még nincs, vagy valamilyen bob.

2015. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jàtèkkonyha,szerszàm,dublo,favonat szerintem ezek nagyon jòk,legalàbbis az èn kisfiamnàl betalàltak ☺
2015. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!