Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves fiatok mit kap karácson...

6 éves fiatok mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megkapja a férjem gyerekkori legóvonatát, és még újonnan is fog valamilyen legót kapni. Ma bejelentette, hogy minden vágya egy műanyag uzsonnásdoboz, úgyhogy azt is rábíztuk a Jézuskára. Mesekönyvet is nézek neki, pár napja ezen az oldalon kaptam jó tippeket hozzá. Valószínűleg ruhát is kap majd a rokonoktól.
2015. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ötletem sincs :( legot sokat kapott szülinapjára a családtól, így azt már nem fogok venni.

uno kártyát és egy kisebb hot wheels elemet vettem eddig. még szeretnénk valami nagyobb, szuper valamit, de tényleg nem tudom :)

ő kukabúvár autót kért, na az az amit nem veszek neki 10E-ért, mert tudom, hogy nem játszik ilyenekkel...

hátha valaki ír valami jót :)

2015. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 éves fiam hot wheels mániás, most épp a halálos iramban kisautóira vágyik (a 8ból 4et kap meg), valamint hot wheels monster jam autókat is kap.

Legót anyukám küld neki (külföldön dolgozik, nem jön haza az ünnepekre). Vettünk még neki Uno kártyát, tűzoltós társast, hot wheels pulcsit és sapkát (sálat tavaly kapott). Egy focilabdát pumpával és kulaccsal (focimániás is). Valamint 2 nagyobb autót (egy monster truckot és egy ford selbyt) és egy tűzoltó autót is vettünk már. Valamint mivel iskolába készül, ezért egy monster truckot töltött tolltartót és ugyanolyan mintájú tornazsákot kap még.

Déditől és anyósomtól is pénzt kaptunk, így ezek nem csak a mi ajándékaink.

2015. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyet kért: [link]
2015. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!