Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes a fiúknak megtanítani...

Érdemes a fiúknak megtanítani h húzzák hátra a fitymájukat ha pisilnek?

Figyelt kérdés
Szerintetek? egyedülálló anyukaként nem igazán tudom hogy kéne

2015. dec. 16. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is teljesen, de egy ici-picit nem árt. Könnyebb az útja a vizeletnek, ha egy picit hátra van húzva. Ha nincs, akkor össze-vissza tud fröcsögni, meg higiénikusabb is, mert nem lesz az egész pénisz vizeletes a fityma alatt. Ha egy picit pl. össze van tapadva (az enyhe hátrahúzással azonnal megszűnik), akkor pár másodpercig olyan lesz, mint egy vízzel töltött lufi, amíg nem talál kiutat a vizelet. :)


Egy férfi.

2015. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
pont olvastam hogy igen kell tanítani, plusz használniuk kellene a wc papírt is és kezet mosni főleg előtte, de természetesen utána is, és fürdésnél is hátrahúzni, ott is alaposan mosni..
2015. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*wc papír is azért kellene, hogy ne maradjon benne pangó vizelet
2015. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom, én fiamnak soha nem volt olyan mint amit az első írt, de nem vitatom. és lehet benne valami, hogy egy ici-picit...

de ha azt tanítod, hogy egy az egyben húzza hátra, akkor funkcióját veszti és simán összeszed minden bacit a közwc-n ami ellen védene. azt azért ne, szerintem :)

2015. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, nyáron napjában többször is mosni, ha van rá mód. Képzeld el, a makkon van még egy vastagabb bőr réteg, amin van még egy alsónadrág, amin van egy rövidnadrág. Mekkora dunszt van odabent. :) Beizzad, bepálik, viszkethet, kis piros hólyagocskák alakulhatnak ki a makkon, ha nincs mosva rendesen a rendszer. Nem jók ezek.
2015. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2-3 vagyok

kisgyermeknél újbőli letapadást is megelőz

itt olvastam amúgy a helyes gondozásról

[link]

2015. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Én csak akkor húzom hátra ha van piszoár.

Ha hátra húzom akkor úgy megindul hirtelen, hogy lelövöm jobb esetben a wc támlát. :D Nehéz belecélozni főleg ha magas vagy.

Wc után meg törlöm zsepivel, és előtte utána kézmosás.

2015. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azt érdemes megtanítani már a kisfiúknak is, hogy pisilésnél is üljenek rá a wc-re, ne legyenek lusták!
2015. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

A helyzeten nem változtat, ülve pisilésnél is jobb kicsit hátrahúzni, a fentebb soroltak miatt.


Én nem értek egyet ezzel, hogy a fiú pisiljen ülve. A természetben meg majd leguggol? Amúgy nem értem az állva pisilés miért lustaság? Sok esetben a férfi wc-ben kevesebb a wc csésze, mint a piszoár, akkor most várjon addig, amíg ki nem jönnek a wc-ről, pedig ott van 3 piszoár szabadon? Idővel rászokik, hogy ülve pisil, aztán nem tud mit kezdeni azzal, amikor nincs wc csésze, vagy éppen foglalt.

2015. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Majd ha te fogod takarítani otthon a wc-t, akkor megtudod, hogy miért fontos ráülni! :) A természetben nincs wc-amit takarítani kellene. A ráülésnek semmi más jelentősége sincs, csak a higiénia. Nyílván nem ülünk rá egy amúgy is koszos wc-re, de ha látjuk, hogy a háziasszony rendben tartja, akkor tiszteljük meg azzal, hogy nem hugyozzuk szanaszét. Nem, nem elég jól célozni, mert apró cseppek kicsapódnak a wc-ből mindenfelé. Azért lustaság, mert más oka nem nagyon lehet, hogy ne üljünk rá. Engem anyám már kisgyerekként megtanított rá és ezt várom el a fiaimtól és a vendégeinktől is. Ki is írtam az a wc-ben a falra, hogy mi a helyes használati mód, hogy az a pasi is észbekapjon, aki még életében nem takarított wc-t.
2015. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!