Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon levő anyukák, mi a mai...

Otthon levő anyukák, mi a mai programotok?

Figyelt kérdés
Mi ma itthon vagyunk a gyermekkel amit szeretnék nem tudom tőle csinàlni mìg nem alszik, de nem is akarnék egész nap itthon lenni, eddig mindig rohangàlni kellett ügyintézni vagy rokonokhoz, mai napon meg ugy tűnik, megàllt az élet
2015. dec. 18. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én ugyan itthon vagyok, de a gyerek nincs, mert suliban van, igaz, csak délig. Én most várom a bútort, amit rendeltem, elvileg meghozzák még délelőtt. Utána elmegyek a fiamért az iskolába, aztán kettesben elmegyünk vásárolni. Ha hazajöttünk, gyömbéres kekszet fogunk sütni (ha nem felejtek el emberke alakú kiszúrót venni hozzá, de ezt már egy hete mindig elfelejtem).
2015. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ment el barátnőm, befűtök, megyek az oviba, suliba, kaja itthon, aztán átöltözés, szaladunk a próbára, mert a nagyok szerepelnek a karácsonyi műsorban, majd 5re megyünk barátnőmért, majd le a műv.házba, ott karácsonyi műsor, kapnak ajándékot, majd 7re haza, vacsi, fürdés, alvás. Sűrű.... 2től 9évesig vannak a gyerekek, 4en vannak.
2015. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
takarítunk délután meg megyünk vásárolni
2015. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ém fekszem az ágyban, laptoppal az ölemben. Veszélyeztetett terhes vagyok, de azért kitakarítottam, még hajat mosok, megyek a nagyért az oviba, haza jövünk, tv, kaja, pancsi, pihi. Holnap intézzük a nagybevásárlást, ajándékvásárlást 3asban.
2015. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Délben hozom el a gyerekeket az oviból, aztán sütünk mézeskalácsot, imádnak segíteni,tegnap pizzát sütöttünk. De ha társasozni is leszoktunk ülni,és azzal nagyon megy az idő,mert nem akarják abbahagyni (gazdálkodj okosan)!
2015. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
4: ne Te takaríts veszélyeztetett terhességgel! :) de tényleg. Tudom hogy nem egyszerű de miért nem apuka takarít.
2015. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Apuka ma is túlórázik, 9-kor indult, előtte elvitte a kislányunkat az oviba, kitakarította a wc-t, fürdőszobát. Próbálom beosztani, de úúúúúgy utálok feküdni!
2015. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
tudom hogy rossz de nagyon veszélyes főleg a hajolgatás. én szerencsére nem voltam veszélyeztetett, bele is őrülnék.
2015. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiam beteg (már gyakorlatilag gyógyult), de nekem tanulnom kell a szakvizsgámra, így anyukám jött át vigyázni rá délelőtt. Most alszik, utána lemegyünk biciklizni kicsit, aztán átmegyünk apukámékhoz. Oda jön majd a férjem is, este jövünk haza, fürdés alvás.
2015. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára hazaér a férjem, utána megyek egy barátommal ebédelni, elég régen találkoztunk már.
2015. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!