Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 24 honapos kisfiam ejjelente...

24 honapos kisfiam ejjelente meg ketszer, , eszik, , tejet cumisüvegből. Szertintetek mikor hagyja el?

Figyelt kérdés
Rendes tehen tejet kap.cukor nelkul, probaltam kicselezni, de kéri.ha nem adok akkor nem bir aludni, amint lehuzza mar alszik is tovabb.nappal jol eszik es sok tejet iszik....imadja:)
2015. dec. 29. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hagyja el egy jo darabig mert hozza van szokva es egyebkent sem egeszseges szerintem mert terheli a gyomrat ejszaka. Vizzel kellene helyettesiteni,vagy nem is tudom mert akkor meg azt szokja meg.
2015. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Addig amig adsz neki. Ez ilyenkor mar nem normalis dolog.
2015. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Tejcukor, pont ugyanolyan artalmas a fogainak mint a rendes cukor. Adj neki vizet, 2 nap siras utan rajon hogy ez van , tej nincs, es nem fog felebredni.
2015. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tejre azonnal iszik kis vizet....nem akarom erőltetni a ,,leszokast,,jo lenne ha magatol hagyna el...orvos szerint normalis, azt mondta ha keri igya:))csak kivancsi vagyok masnal vomt e ilyen, ha igen meddig kerte..
2015. dec. 29. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha doki szerint normalis akkor igya. De sztem nem sok hozzaszolo lesz akinek a gyereke 2 evesen meg 2x iszik tejet ejszaka.
2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor hagyja el,ha nem adod neki.A fiókák sem maguktól repülnek...
2015. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenben a szokjon le magától elvet követem, de az ilyeneknek nem engedek, két évesemnek este még adok tejet, ha nagyon nem akar elaludni, de éjszaka nem, már megérti, hogy majd reggel, most alszunk. Kb kétszer-háromszor próbálkozott, azóta nem is kér, csak reggel.
2015. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod, hogy elhagyja, akkor nem fogja elhagyni.

Ez csak megszokás. Nem azért issza, mert feltétlenül szükséges neki, hanem mert így szokta meg.

És amíg hagyod, hogy így legyen, addig ez fog lenni még 5 éves korában is.

2015. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt folytatod tönkremennek a fogai. Ezen kìvül ha ehhez van hozzàszoktatva az sem biztos,hogy el fogja hagyni.

Kisfiam sosem evett/ ivott éjjel. Ha kért vmit vizet kapott és ennyi. Max koràbban kelt reggel és kicsit többet evett.

2015. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
le kell rola szoktatni es akkor elhagyja...nyilvan nem lesz egyszeru (kb egy evesen kellett volna megtenni mert amugy kb fel eves koruktol semmi szukseguk az ejszakai evesre novekedesi szempontbol).
2015. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!