Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is mindig darabokban...

Nálatok is mindig darabokban áll a játékkonyha?

Figyelt kérdés
3 éves lányom kapta karácsonyra, a szoba minden pontján szét vannak szórva az edények, 2 éves fiam pedig napjában többször darabjaira szedi. Tescos müanyagkonyháról van szó, valahogy meg kéne oldani, hogy ne lehessen szétszedni.
2016. jan. 11. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó. Mivel azonban már tudja hogy szét lehet szedni, esélyes hogy ha összeragasztod akár el is töri, mert mindenáron szét akarja majd szedni.
2016. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az edények, evőeszközök , poharak a lakásban bárhol előfordulhatnak. :) Amúgy maga a konyha (még) nem esett szét, 1 darabból van szerencsére.
2016. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pillanatragasztó nem hiszem, hogy megfogná a müanyagot.
2016. jan. 11. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:

mindent szétszerelnek, széthordanak, igen.

Nálunk a nagyobb fiam az edényekkel fürdik...

2016. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is megtalálható a házunk 100nm-én az összes kispohár, kistányér, villa, merőkanál stb... :D A kiskonyha tetejét mindig leszedik, a matricáknak a fele van már csak meg, nem tudok mit csinálni. Mi mondjuk használtan 3000ft-ért vettünk egy nagyon menő kiskonyhát, lehet azért is nem sajnálom annyira mert nem tizenezerbe került. Egyébként az én gyerekeim is mindent szétszednek, rendeltetés szerűen ritkán használnak dolgokat :D
2016. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok egyedül. :) De az a baj, hogy mindennel ezt csináljál, ha vendég jön, akkor minden romokban áll, sajnos csak egy szobánk van. És nem tudom hogy lehet így valaha is őket rendre tanítani. Összeszedni a jétékokat segítenek, de kb. 10-15 perc múlva ismét előszedik, játszanak 5 percet és bombacsapás utánuk.
2016. jan. 11. 13:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi is 5000-ért vettük, direkt a legolcsóbbat, mert tudtuk,hogy úgyis ilyen sorsra jut. Bár lehet, hogy a drágább stabilabb lenne.
2016. jan. 11. 13:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg a Bosch játékkonyhával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
2016. jan. 11. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk az van, még nem jött szét, nem is szerelték szét a gyerekek :) szétszórt edények-kanalak-poharak nálunk is mindenhol megtalálhatók a házban :)
2016. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is az elemek szana- szét naponta, maga a konyha egy darabban van még, bár gyakran borítja el. :)

A rend engem már régen nem érdekel, ha jön valaki váratlanul...ez van, pakolhatnék egész nap szó szerint utána,de nem teszem, csak alvásidőben 1x, meg 1x este.

2016. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!