Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik intelligens gyurma a...

Melyik intelligens gyurma a legklasszabb? Akiknek többféle is van: melyik tetszik legjobban a gyereknek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlennek tartom, főleg, mert nagyon drága. Sokkal többet ér egy sima gyurma készlet.
2016. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiamnak színváltós van, az egyik barátunk kisfiának olyan, amelyik vonzza a mágnest. én a 2.-at klasszabbnak tartottam, de a fiam, aki 6 éves, nagyon szereti a színváltósat is. Szívesen teszi különböző felületekre, hogy lássa, milyen hőmérsékletes változik a gyurma színe. klasszul pattan labdaként is.


Én nem tartom drága marhaságnak, és nem gondolom, hogy a hagyományos gyurma többet ér. Mindkettő másért jó, másféle tapasztalatot ad. Sőt még a főzős gyurma is másképp viselkedik, mint egy hagyományos vagy pl. Play-Doh.

Drágának valóban drága, de mi nem az?

2016. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja hát nálunk (ne vegyétek nagyképűségnek) az évnek ebben a szakában már rendszerint az a gond, hogy mit tudjunk még kitalálni ajándéknak. Ugyanis a rokonok részéről adandó ajándékot is én szerzem be. Mivel ilyenkor már túl vagyunk a karácsonyon, szülinapon, és hátra van a húsvét meg a névnap, rendszerint kezdek kifogyni az ötletekből. Közben meg hívogatnak nagymamák, nagynénik, keresztanyuk, hogy "ugye elintézem". Úgyhogy a gond nem az, hogy mennyibe kerül, hanem hogy mi a fenét találjak ki, aminek értelme van, még ha drága is. De ez legalább nem szobányi méretű :)


Köszi a tippet, akkor a másneses és az irzáló (láva, olajfolt) közül a másneseset fogom választani. Vagy mindkettőt :)

2016. febr. 4. 09:38
 4/4 anonim válasza:

Hány éves gyerkőcről van szó?

Társas nem jöhet szóba?

Nekünk ez nagyon bevált, imádják. [link]


vagy ez:

[link]

2016. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!