Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek pedikűr Budapesten,...

Gyerek pedikűr Budapesten, főleg a pesti oldal északi részén?

Figyelt kérdés

A kérdés furának tűnhet. Egyszer olvastam valahol gyermekpedikűrösről.

Nálunk az a gond, hogy az apja karvalyszerűen behajló körmeit örökölte a lábán. Azonnal lefelé kunkorodik, bele a bőrbe, nagyon nehéz levágni rendesen. Annyira ráfeszül a lábujjra, hogy az ollót be kell feszegetni alá, hogy vágni lehessen.

Emiatt keresnék szakembert, aki egy izgő-mozgó gyerek lábkörmével is elboldogul és rendesen le tudja vágni a lábkörmeit. Egyenes szélűre, nem csak úgy nagyjából, ahogy nekem sikerül. :(

Vagy esetleg van olyan speciális reszelője, aminek a széle nem vágja a bőrt és azzal is rá tudna menni.


2016. febr. 17. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] Zsuzsi - Gyógypedikűrös

Szépségápolás

Cím: Budapest, Raul Wallenberg utca 3, 1036

Telefon:(30) 330 7974

Nyitva tartás:

szerda 6:30–19:00

csütörtök 6:30–19:00

péntek 6:30–13:00

szombat Zárva

vasárnap Zárva

hétfő 6:30–19:00

kedd 6:30–19:00

Próbáljátok meg őt megkeresni.

2016. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy [link]
2016. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, az irányítószám biztos stimmel? Tudtommal a Raoul Wallenberg a 13 kerületben van, nem a 3.-ban.

De nagyon köszönöm az elérhetőséget, ha a 13. kerületiről van szó, akkor még aránylag közel is van.

2016. febr. 17. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Újpest jó? Nála voltam nyáron a fiammal, Újpest: [link]
2016. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!